• Anasayfa
  • Oyun
  • Bu Hafta Sonunuzu Şahane Geçirmenizi Sağlayacak İki Oyun: Uçamıyor muyum? ve Tırrek Run

Bu Hafta Sonunuzu Şahane Geçirmenizi Sağlayacak İki Oyun: Uçamıyor muyum? ve Tırrek Run

4
0
0
0
0
Bu Hafta Sonunuzu Şahane Geçirmenizi Sağlayacak İki Oyun: Uçamıyor muyum? ve Tırrek Run
Android platformu için indirime sunulan Tırrek Run ve Uçamıyor muyum?, bu hafta sonunuzu şahane geçirmenizi sağlayacak iki mobil oyun.
Şu dört kere hacca gidip besmele bile çekemeyen gaspçı çocuğu bilirsiniz. (bilenler, bilmeyenlere şuradan anlatsın) İki haftadır hangi paylaşımı yapsak altına …. mı? ile biten yorumlar paylaşmanızı sağlayan çocukla birlikte meşhur ‘tırrek 50 kuruş ver’ sözünden yola çıkılarak yapılan iki tane şahane mobil oyun çıktı.

Uçamıyor muyum? adlı oyunun arka planında gaspçı çocuğun meşhur diyaloglarından bazı bölümler yer alırken tıpkı Flappy Bird’de olduğu gibi engellere takılmadan oyunu bitirmeye çalışacaksınız.
 

Tırrek Run da meşhur Temple Run’dan uyarlanarak yapılmış. Karakterin orijinal oyundaki karaktere göre oldukça yavaş hareket ettiği oyunda altın yerine 50 kuruşlar yer alıyor. Engelleri aşmak için Temple Run’da olduğu gibi hareket edeceğiniz bu iki eğlenceli oyunu aşağıdaki bağlantılar üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.
 

NOT: Şunu tekrar belirteyim, öyle grafik mrafik falan bekliyorsanız hiç indirmeyin. İki oyun da tamamen gülmek üzerine yapılmış. Mesela Uçamıyor muyum? oyununu oynadığımda arka fondaki gaspçı çocuğun konuşmalarını duydukça gülmekten oynayamadım.
 
  Uçamıyor muyum?

 
  Tırrek Run

4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0