Ultra Street Fighter IV Geliyor

0
0
0
0
0
Ultra Street Fighter IV Geliyor
Capcom firmasıı tarafından geliştirilen Street Fighter serisi şüphesiz ki dünyanın en iyi dövüş oyunlarından biri. Street Fighter serisinin son oyunu olan Street Fighter IV, 2009 yılında piyasaya sürülmüşü. O tarihten bu yana temelde yeni bir  Street Fighter oyunu çıkmasada varolan Street Fighter IV'ün yenileri çıktı.
Capcom firmasıı tarafından geliştirilen Street Fighter serisi şüphesiz ki dünyanın en iyi dövüş oyunlarından biri. Street Fighter serisinin son oyunu olan Street Fighter IV, 2009 yılında piyasaya sürülmüşü. O tarihten bu yana temelde yeni bir  Street Fighter oyunu çıkmasa da varolan Street Fighter IV'ün yenileri çıktı. 2010 yılında Super Street Fighter IV ve Super Street Fighter IV: Arcade Edion piyasaya sürüldü. Şimdi de yeni bir Street Fighter IV oyunu yapım aşamasında.

Ultra Street Fighter IV Haziran ayının başlarında Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkacak ve ardından Ağustos ayında ise bilgisayar sürümü piyasaya sürülecek. Bugüne kadar piyasaya çıkan Street Fighter IV oyunlarında sürekli olarak yeni karakterler oyuna eklenmişti ve aynı gelenek yine bozulmadı. Ultra Street Fighter IV, oyununda Hugo ve Ultra Poison karakterleri oyuna dahil olacak. Ayrıca Ultra Street Fighter IV'nin en önemli özelliği ise bugüne kadar çıkmış Street Fighter IV oyunlarını içinde barındırması olacak. Böylelikle Ultra Street Fighter IV oyununu satın aldığınız taktirde Street Fighter IV, Super Street Fighter IV ve Super Street Fighter IV: Arcade Edion oyunlarına tek seferde sahip olacak. Bunların dışında oyuna yeni özellikler ve karakterlerin güçlerinde bazı değişikliklere gidilecek. Görünüşe göre Street Fighter IV versiyon konusunda Street Fighter II ile yarışacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0