• Anasayfa
  • Oyun
  • PS4 İçin İndirilebilir Durumda Olan Ultra Street Fighter IV'de Birçok Hata Olduğu Ortaya Çıktı

PS4 İçin İndirilebilir Durumda Olan Ultra Street Fighter IV'de Birçok Hata Olduğu Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Birkaç gün önce PS4 için indirmeye sunulan Ultra Street Fighter IV'te, oyun severleri çileden çıkartan birçok hata bulunuyor.
Ultra Street Fighter IV’ün PS4 versiyonu, sonunda Capcom tarafından indirmeye sunuldu. Oyunun daha önce indirilebilen tüm içeriklerini sunan oyunda Poison, Hugo, Elena, Decapre ve Rolento adında 5 yeni dövüşçü karakterle birlikte 6 farklı dövüş alanı bulunuyor.

Bu zamana kadar en kompakt Street Fighter oyununu oluşturduklarını belirten Capcom, oyunda toplam 39 ana karakterin olduğunu belirtiyor.

Fakat kısa bir süre önce PS4 için indirilebilen Ultra Street Fighter IV'de çok büyük hatalar bulunuyor. Öncelikle çok garip ses ve görsel hatalar bulunduğu oyunda ayrıca standart bir akıcılığa sahip olması gerekirken oyun birden inanılmaz bir şekilde yavaşlıyor. Tıpkı, kullanıcıda zayıf bir bağlantıyla online oyun oynama hissiyatı yaratıyor.

Dış basından gelen haberlere göre Capcom’un bu ilk hatası değil. Daha önce de bazı oyunlar, farklı platformlar için indirmeye sunulmasından önce gerekli araştırma yapılmadan indirmeye sunulmuş. Capcom da bu durumla ilgili gelen şikayetlerin ardından bir açıklamada bulundu. Oyun severlerin Ultra Street Fighter IV’le ilgili sorunlar yaşayabileceğini belirten Capcom, bu sıkıntının çözülmesi adına en kısa sürede bir güncelleme sunacaklarını açıkladı.

Oyundaki hatanın nasıl olduğuyla ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

Dilerseniz oyunun PS4 sürümünü de buradaki link üzerinden indirebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0