Ultra Street Fighter IV Yeni Karakterleri

0
0
0
0
0
Ultra Street Fighter IV Yeni Karakterleri
Capcom tarafından geliştirilen dövüş oyunu serisi Street Fighter'ın yeni oyunu geliyor. İşin aslında yeni oyun demek biraz yanlış olacak ancak Street Fighter IV'nin yeni versiyonu olan Ultra Street Fighter IV içerisinde Street Fighter IV'ün tüm versiyonları yer alacak.
Capcom tarafından geliştirilen dövüş oyunu serisi Street Fighter'ın yeni oyunu geliyor. İşin aslında yeni oyun demek biraz yanlış olacak ancak Street Fighter IV'nin yeni versiyonu olan Ultra Street Fighter IV içerisinde Street Fighter IV'ün tüm versiyonları yer alacak. Bugüne kadar çıkmış olan tüm Street Fighter IV versiyonlarında oyuna yeni karkaterler eklenmişti hali ile Ultra Street Fighter IV'de de bu gelenek bozulmamalıydı. Nitekim bozulmadı ve oyuna 5 adet yeni karakterin ekleneceği duyuruldu. İlk etapta Poison ve Hugo adlı iki karakter belli oldu. Street Fighter hayranları geriye kalan üç karakteri merak ederken nihayetine Capcom tarafından Ultra Street Fighter IV'de yer alacak tüm karakterler belli oldu.

Oyunda Poison, Hugo, Elana, Rolento ve Decaspre adlı karakterler yer alacak. Posion ve Hugo'nun birbirlerine yakın karakterler olmasından sonra birbirine neredeyse tamamen uzak üç farklı karakter oyuna eklenecek. Bunların dışında tabii ki de Ultra Street Fighter'da oyunu daha stabil hale getirmek için pek çok değişiklikte bulunacak. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayıınz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0