Uncharted 4 %100 Türkçe Olarak Geliyor!

2
0
0
0
0
Naughty Dog tarafından geliştirilen en sevilen serilerden olan Uncharted'ın son oyunu Uncharted 4: A Thief's End, %100 Türkçe desteğiyle, yani dublajlı olarak geliyor.
Sony'nin özellikle PlayStation konusunda ülkemize yaptığı yatırımları hepimiz biliyoruz. PlayStation'larda oyunlarını Türkçe menü ve altyazı desteği ile çıkartan Sony, bu sefer sevilen seri Uncharted'ın son oyunu Uncharted 4: A Thief's End'i %100 Türkçe olarak çıkartacak.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu adıyla PlayStation 4'e özel olarak çıkacak bu oyun Türkçe altyazı yerine Türkçe dublaj içerecek ve böylece bu oyunu oynayacak Türk oyuncuları çok rahat bir biçimde olay örgüsünü, konuyu ve detayları anlayarak oynayabilecek.Uncharted 3: Drake’s Deception'da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonrasını konu alacak olan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nda Nathan Drake’i Okan Yalabık, Victor Sullivan’ı Ege Aydan, Elena’yı Ceyda Düvenci, Chloe’yi Dolunay Soysert, Zeb ve Knot’u Kadir Özübek, Sam’i Rıza Karaağaçlı, Vargas’ı ise Talha Sayar seslendiriyor olacak.İsim olarak da oldukça iyi kişilerin seçildiğini söyleyebileceğiniz oyun tıpkı Ekim ayında piyasaya çıkan ve serinin ilk üç oyununu içeren Uncharted: The Nathan Drake Collection versiyonunda da Türkçe dublaj desteği eklemişti. Yani dilerseniz ilk oyundan itibaren tamamen Türkçe ve oldukça aksiyonlu bir oyunun keyfini PlayStation 4 konsolunda yaşayabilirsiniz.

Şu anda Beta testleri süren oyun 189TL ön sipariş fiyatıyla satın alınabiliyor. 18 Mart 2016'da piyasaya sürülecek oyunu Gamescom 2015'te gördüğümüzde oldukça sevmiştik. Bu seriyi sevenleri oldukça güzel bir oyun daha bekliyor diye rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0