• Anasayfa
  • Oyun
  • United Eleven'da Süper Lig Takımları da Olacak!

United Eleven'da Süper Lig Takımları da Olacak!

0
0
0
0
0
United Eleven'da Süper Lig Takımları da Olacak!
United Eleven geçtiğimiz aylarda Türk kullanıcılarıyla buluşmuş olan web tarayıcısı üzerinden oynanan bir menajerlik oyunu. Oyun Türkiye’de oldukça başarılı ve futbolu seven bir millet olduğumuz için ülkemizde oldukça ilgi görüyor.
United Eleven geçtiğimiz aylarda Türk kullanıcılarıyla buluşmuş olan web tarayıcısı üzerinden oynanan bir menajerlik oyunu. Oyun Türkiye’de oldukça başarılı ve futbolu seven bir millet olduğumuz için ülkemizde oldukça ilgi görüyor. Bu başarıyı gören yayıncı şirket Nexon Europe United Eleven oyununa dört büyükleri de ekleyeceğini açıklamış.
 
1.Galatasaray
2.Fenerbahçe
3.Beşiktaş
4.Trabzonspor

 
Fakat sadece takımlar değil aynı zamanda ülkemizde top koşturan yüzlerce oyuncu da oyunun içerisine dahil ediliyor. Bu sayede ülkemizden daha çok kullanıcıya ulaşmayı planlayan şirket, bu planını garantiye almak için de Türkiye’nin bir futbol ülkesi olduğunu belirtmiş.
 
United Eleven’ın toplamda 50.000’den fazla lisanslı ve gerçek futbolcuyu, yüzlerce farklı takım içerisinde barındırması ve bu oyunun web tabanlı bir oyun olması kullanıcıların da ilgisini çekmiş durumda. Oyunda diğer menajerlik oyunlarında yaptığınız her şey mevcut. Hatta takımın logosunu dahi kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0