Unreal Engine 4 ile Yenilenmiş Mario

0
0
0
0
0
Dünyanın en ünlü tesitatçısı, Unreal Engine 4 ile müthiş durmakta.
Bugün birbirinden efsane görüntü kalitesine sahip oyunları oynasak da, -hatta nankörlük yapıp sunulan kaliteyi beğenmeyecek lükse sahip olsa da-, şu bir gerçek ki hepimiz tek bir oyun çıkışlıyız; Mario.

Bu zamana kadar ne kadar oyun oynadıysak oynayalım, ilk göz ağrımız Mario'nun yeri farklıdır. Bugün bile o birkaç kareden oluşan Mario'yu oynarken, ilk günkü gibi zevk alıyorsak, bu oyunun ne kadar sevildiğinin ve bizde yerinin ne kadar olduğunun bir örneğidir.Ancak gelişen oyun sektörü, Mario'ya biraz acımasız davranmakta. Bu kadar fazla oyun yeni teknolojilerle tekrar tasarlanmış, tekrar geliştirilmiş olsa da, istediğimiz Mario'ya bir türlü kavuşamadık (gerçi burada suçlu biraz da Nintendo). Bu durumun farkına varan YouTube kullanıcılarından aryoksini, Unreal Engine 4 oyun motoru ile yenilenmiş ve hepimizin yıllardır beklediği 3D Mario oyununu sunmuş. Oyun oldukça güzel ve tatmin edici durmakta. Ancak beklediğimiz oyunun tam anlamıyla hazır hale gelmesi için biraz beklememiz gerekiyor, hemen olacak birşey değil. 
 

Kısa süre önce Super Mario 64 projesi kapsamında, efsane oyun internet tarayıcınızdan oynanabilir hale getirilmişti. Ancak Nintendo sağolsun oyunun haklarını elinde bulundurduğu için, sistemi kapattırmıştı. Bakalım bu geliştirilme aşamasında olan oyunun geleceği ne olacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0