• Anasayfa
  • Oyun
  • Unreal Engine'e Playstation 4 ve Xbox One Desteği Geldi

Unreal Engine'e Playstation 4 ve Xbox One Desteği Geldi

1
0
0
0
0
Unreal Engine'e Playstation 4 ve Xbox One Desteği Geldi
Epic Games tarafından geliştirilen oyun moturu Unreal Engine'e yeni bir güncelleme geldi ve bu güncelleme ile birlikte Playstation 4 ve Xbox One desteği oyun motoruna eklendi.
Epic Games tarafından geliştirilen oyun motoru Unreal Engine'e yeni bir güncelleme geldi ve bu güncelleme ile birlikte Playstation 4 ve Xbox One desteği oyun motoruna eklendi. Bununla birlikte Unreal Engine kullanılarak Playstation 4 ve Xbox One oyunları geliştirme imkanı sunacak. Unreal Engine'in gelişimi gerçekten taktire şayan. İlk zamanlarda Unreal Tournament adlı oyun serisi için geliştirilen bu motor şuanda kadar Tom Clancy's serisinin neredeyse bütün oyunları, Renaissance Heroes, Asura's Wrath, Army of Two: The 40th Day, Batman: Arkham serisi ve Borderlands serisi gibi pek çok başarılı oyun Unreal Engine oyun motoru kullanılarak geliştirildi.

Ayrıca Unreal Engine 4.1 güncellemesi ile birlikte Sony'nin sanal gerçeklik cihazı olan Project Morpheus desteği de oyun motoruna entegre edildi. Şüphesiz ki bağımsız oyun geliştiricileri için bu güncelleme büyük bir nimet olacak. Muhtemelen ilerleyen zamanlarda Playstation 4 ve Xbox One için bağımsız oyun yapımcıları tarafından yeni oyunlar piyasaya gelecektir.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0