• Anasayfa
  • Oyun
  • Gerçekliğe Ancak Bu Kadar Yakın Olabilen Online Oyun: Upsilon Circuit

Gerçekliğe Ancak Bu Kadar Yakın Olabilen Online Oyun: Upsilon Circuit

0
0
0
0
0
Gerçekliğe Ancak Bu Kadar Yakın Olabilen Online Oyun: Upsilon Circuit
Upsilon Circuit adındaki oyunda yalnızca bir can hakkınız var, eğer bu canı kaybederseniz oyunu bir daha oynayamıyorsunuz.
Hemen hemen her oyunda mutlaka en az birkaç can hakkınız olur. Hadi bir tane olsun, fakat o hakkı bitirdikten sonra oyuna baştan da olsa tekrar başlayabiliyorsunuz. Fakat Upsilon Circuit’te durumlar baya farklı. Oyunda yalnızca bir can hakkınız var ve o hakkı kullandığınızdan andan itibaren artık oyunu oynayamıyorsunuz.

4’er kişilik 2 grup halinde oynanan Upsilon Circuit’te, karşınıza çıkan yaratıkları öldürmeye çalışıyorsunuz. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sadece bir tane verilen can hakkınızı oyunun sonuna kadar koruyabilmek. Çünkü bu hakkı doldurduğunuz andan itibaren oyunu artık oynayamıyorsunuz.

Oyunun yapımcıları tarafından ‘perma-permadeath’ olarak adlandırılan oyun, gerçek hayata ancak bu kadar uyarlanabilirdi. (Gerçi şurada paylaştığımız haberdeki olaylar gerçekleşirse bu bile sorgulanır duruma gelebilir)
 

Gerçekçiliği en üst seviyeye çektiklerini belirten oyunun geliştiricilerinden bir kişi, ‘bundan daha ilerisi oyuncuyu gerçek hayatta öldürmek’ diyor. (ki haksız da sayılmaz) 

Şimdilik geliştirilme aşamasında olan oyuna şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0