• Anasayfa
  • Oyun
  • Sanal Gerçeklik Cihazı İle Dota 2 Oynayabileceksiniz

Sanal Gerçeklik Cihazı İle Dota 2 Oynayabileceksiniz

0
0
0
0
0
Sanal Gerçeklik Cihazı İle Dota 2 Oynayabileceksiniz
Valve firması kendi konsolunun yanı sıra kendine özel sanal gerçeklik cihazını geliştirdiği biliniyordu ve bu sanal gerçeklik cihazı ile ilgili bazı bilgiler sızdırıldı.
Valve firması kendi konsolunun yanı sıra kendine özel sanal gerçeklik cihazını geliştirdiği biliniyordu ve bu sanal gerçeklik cihazı ile ilgili bazı bilgiler sızdırıldı. Sanal gerçeklik cihazları hiç şüphesiz ki ilerleyen zamanlarda oyun dünyasının en önemli kısımlarından biri olacak.

Oculus Rift, Sony'nin Project Morpheus'u ve Samsung'un geliştireceği sanal gerçeklik cihazı derken bu alanda ki rekabette inanılmaz derecede artacak hiç şüphesiz ki. Firmalar arasında ki rekabet her zaman için biz kullanıcıların işine yarayacaktır. 

Bu konu ile ilgili olarak bir Reddit kullanıcısı, Valve tarafından geliştiirelen Portal adlı oyunun sanal gerçeklik testlerine katılmış ve burada Valve'ın sanal gerçeklik cihazının Portal oyunu üzerinde ki testlerine dahil olan Reddit kullanıcısı jonomf epeyce ilginç bir bilgi paylaştı. Bu bilgi Portal ile ilgili değil Valve tarafından geliştirilen bir başka oyun Dota 2 ile ilgiliydi. Valve'ın sanal gerçeklik cihazını geliştiren ekip Dota 2'yi de sanal gerçeklik cihazına uyarlamaya çalışıyorlarmış. Söylenenlere göre Valve'ın sanal gerçeklik cihazı sayesinde Dota 2'nin tüm haritasını oturduğumuz yerden görebileceğiz. Bu konu ile ilgili diğer önemli bir nokta ise sanal gerçeklik ile oynanan oyunlarda ki savaşları detaylıca izlemek epeyce ürpertici oluyormuş. Eğer ki Valve Dota 2'yi sanal gerçeklik cihazına sorunsuz bir şekilde uyarlarsa gerçekten tadından yenmeyecek derecede güzel bir Dota 2 keyfi yaşayacağız gibi görünüyor.  (Bir de müjdeli bir haberim var. Yukarıda ki videoda rus arkadaşlarımız sanal gerçeklik gözlüğünü deniyorlar ve epeyce ilginç görüntüler ortaya çıkıyor. Sanal gerçeklik sistemi Dota 2'de başarılı bir şekilde onaylanırsa oyunda ki rus oyuncu kitlesinde birazda olsa azalma olacaktır. Ya da en azından bu gibi rus arkadaşlarımız sanal gerçeklik ile Dota oynamayacaktır. Eh ne demişler fakirin umudu ekmektir :/ )


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0