• Anasayfa
  • Oyun
  • Ve Beklenen Haber! Star Wars'un RPG Oyunu Yolda!

Ve Beklenen Haber! Star Wars'un RPG Oyunu Yolda!

0
0
0
0
0
Uzun zamandır Star Wars hayranlarının hayallerini süsleyen şey sonunda gerçekleşiyor. Star Wars, open world şeklinde RPG oyuna kavuşuyor.
Şu sıralar sinemada rekor üstüne rekor kıran yeni filmi ile adından bir kez daha söz ettiren Star Wars, geçtiğimiz ay çıkan Battlefront oyunu ile de oyun sektöründe dikkatleri üzerine çekmiş ve çoğu oyun sever tarafından büyük beğeni ile karşılaşmıştı.

Ancak Star Wars bu denli popüler olmuşken yeni adımlar gelmesi de kaçınılmazdı diyebiliriz. Battlefront ile 2016 yılında da oyun dünyasında adından muhtemelen sık sık bahsedeceğimiz Star Wars, şimdi de benzer şeyi yeni RPG oyunu ile yapmaya hazırlanıyor.Özellikle Dead Space ve Battlefield Hardline ile adından söz ettiren oyun geliştiricisi Visceral Games, imzasını atacağı yeni oyun için bir iş ilanı vermiş durumda. Ve Visceral Games'in verdiği bu iş ilanı, bir bakıma Star Wars'un yenii RPG oyununun da resmileşmiş olması anlamını taşıyor. Oyun aynı zamanda open world şeklinde olacak.

Star Wars'u seven, hikaye hakkında sağlam bilgisi, ayrıca karakter mekanikleri, yapay zeka sistemleri gibi konularda da gerekli yetenekleri bulunan yeni takım arkadaşları arayan Visceral Games'in RPG türündeki Star Wars oyunu ne zaman kendini gösterecek, ya da ne zaman hazır olacak henüz bilinmiyor.

Kaynak: Gamezone
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0