​Ve Karşınızda Xbox One S!

2
0
0
0
0
Sony'nin yenilenmiş PS4 atağına Microsoft cephesinden cevap gecikmedi. Karşınızda tanıtım videosu ile Xbox One S.
PS4 ile oyun sektöründe kıyasıya bir yarışın içine giren ancak satış rakamlarında ve doğal olarak tercih edilirlikte PS4'ün gerisinde kalan Xbox One, dopinglenmiş yeni haliyle geliyor.

Dün haberini yaparak sizleri bilgilendirdiğimiz Xbox One S sonunda resmiyet kazandı ve bir de tanıtım videosu geldi. Standart Xbox One'a göre %40 gibi ciddi bir oranda daha küçük olan Xbox One S, arttırılmış depolama alanı, entegre edilmiş güç kaynağı, çok daha keskin hatları ve hem oyun için, hem de video izlemede geliştirilmiş görüntü kalitesi ile karşımıza çıkmakta.Oyunlar için çok daha gelişmiş ve kalitesi ciddi oranda arttırılmış bir görüntü sunan Xbox One S, ayrıca 4K Ultra HD video ve Blu-ray desteği de sunmakta. Ayrıca yeni Xbox kontrolcüsü de hem kavrama açısından daha verimli materyal ile, hem de arttırılmış algılama alanı ile karşımıza çıkmakta. 
 

Tamamen yenilenmil hali ile Xbox One S, Ağustos ayında satışa çıkacak. Fiyatı konusunda ise 500GB versiyonu 299 Dolar, 1TB versiyonu 349 Dolar ve 2TB versiyonu da 399 Dolar etiketi ile gelecek. Ülkemizde ise tabiki bu fiyatlarda biraz artış olacaktır.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0