Warcraft'ın Filmi İçin İlk Video Geldi!

0
0
0
0
0
6 Kasım'da başlayacak olan ve Blizzard tarafından düzenlenen Blizzcon'da tanıtılacak olan Warcraft filmi için cuma günü yayınlanacak ilk tanıtım videosu içi teaser yayınlandı.
Bu sene birçok efsane film beklenirken özellikle Blizzard yapımı oyunları oynayan kesimin net beklediği tarih 10 Haziran 2016 olarak rahatça söyleyebiliriz. Neden mi? Blizzard'ın en popüler oyunu olan World of Warcraft'ın hikayesinden oluşturulan Warcraft filminin vizyon tarihi olmasıyla bu tarihin 2016 yılındaki en önemli tarihlerden biri oluyor.

6 Kasım'da başlayacak olan Blizzcon'da asıl tanıtımı yapılacak ve tanıtım videosu gelecek olan Warcraft filmi için ilk video teaser olarak geldi. Filmden güzel aksiyon sahnelerinin yer aldığı 15sn süren video bizlere Warcraft filminin gerçekten sağlam yapıldığını net bir şekilde göstermekte.6 Kasım'da gelecek olan trailer'ı işaret eden video bile tüm oyun dünyasının ilgisini tekrar çekmeye yetti. Gelecek olan fragman ile daha net anlayacağımız detaylarda 10sn süren film kesit kısmı bile heyecanlandırmak için yetiyor.

Tam World of Warcraft'ın diğer online oyunlara nazaran kan kaybettiği dönemde çıkan film sonrası hem gaza gelip WoW oynamaya geri dönenler ve filmi görüp WoW hesabı açacaklar ile tekrar bir çıkış ivmesi yakalayacağa benzeyen Blizzard, Legendary Pictures ile son dönemlerin en iyi filmlerinden birini yapmış algısı ve görüntülerin oldukça iyi olması sevindirici. Ama asıl merak edilen kısım ise koskoca WoW hikayesinin ne kadarını filme uyarladıkları ve devam filmi gelip gelmeyeceği. Bakalım, cuma günü birkaç detay daha öğrenmiş oluruz. Şimdilik bu videoyu tekrar tekrar izleyip duralım bakalım.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0