• Anasayfa
  • Oyun
  • Mükemmel Grafikleriyle Telefonunuzun İşlemcisini Alev Alev Yakacak Mobil Oyun, Artık Android’de!

Mükemmel Grafikleriyle Telefonunuzun İşlemcisini Alev Alev Yakacak Mobil Oyun, Artık Android’de!

1
0
0
0
0
Geçtiğimiz yıl iOS için yayınlanan ve hatırı sayılır indirilme rakamları elde eden mobil oyun Warhammer 40,000: Freeblade, artık Android platformunda indirilebilir durumda.
Warhammer 40,000: Freeblade için konsol kalitesinde yapılmış en şahane birkaç mobil oyundan bir tanesi dersek kesinlikle abartmış sayılmayız. Geçtiğimiz yıl iOS için yayınlanan ve Android kullanıcılarının dört gözle beklediği mobil oyun, Google Play Store üzerinden indirilebilir durumda. 

Imperial Knight karakterini kontrol ederek düşmanlarınızı alt etmeye çalışacağınız yüksek kalitede grafiklere sahip olan oyunda, 170’in üzerinde tek kişilik görevler bulunuyor. Karakterinizi istediğiniz gibi tasarlayarak Ork’ları ve Chaos inançsızları, Mitralyöz ve Eritici silahlarını kullanıp gezegeni düşmanlardan temizlemek zorundasınız. Oyunun kontrol edilebilirliğine diyecek söz yok: 10 üzerinden 10 veriyoruz. Ayrıca mobil platformlarda bu tarz oyunlara rastlamak gerçekten çok zor (grafik açısından), oyunu oynarken sanki bir konsol oyunun içerisindeymişsiniz gibi hissediyorsunuz. Oyun sırasında düşmanınızla yakın temasa geçtiğinizde, orta kısımda yer alan barı çok dikkatli kullanmalısınız. Ekrana barın üzerindeki çizgileri tam ortalayacak şekilde dokunduğunuzda, düşmanınıza öldürücü darbeyi indirmiş oluyorsunuz. 
 

Kişisel fikrim şöyle: Oyuna hayran kaldım. Aşağıda Android’le birlikte iOS platformu için eklediğimiz bağlantılar sayesinde oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.
 
  Warhammer 40,000: Freeblade İndir
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0