• Anasayfa
  • Oyun
  • Warner Bros. Batman: Arkham Knight'ın PC Sürümünü Alanlara Para İadesi Yapıyor

Warner Bros. Batman: Arkham Knight'ın PC Sürümünü Alanlara Para İadesi Yapıyor

0
0
0
0
0
PC sürümünün çileye dönmesiyle yoğun tepkiler alan Batman: Arkham Knight için Warner Bros. firması çözümü isteyen kullanıcılara para iadesi yapmakta buldu.
DC Comics tarafından yaratılan ve dünya çapında en büyük üne sahip olan süper kahraman Batman'in çıkan oyun serisinin 2015 versiyonu olan Batman: Arkham Knight PC platformunda ardı arkası kesilmeyen sorunlar yaşamış ve piyasadan çekmeye kadar varan sıkıntılar ile başa çıkması gerekiyordu.

Haliyle hem Batman severler tarafından hem de PC oyuncularının genelinden ağır tepkiler alan Warner Bros. firması 23 Haziran'da çıkan ama sorunlar nedeniyle PC tarafında oynanamayan oyun için Steam üzerinden bir özür mesajıyla beraber para iadesi yapacağını duyurdu.Para iade talebini yaptığınız günden itibaren yıl sonuna kadar ödemelerin yapılacağını bildiren firmanın bu kararı sonrası PC sürümündeki hataların ve sıkıntıların çözülmediği ve baya zaman alabileceği konuşuluyor. Steam üzerinde 149TL'ye satılan ve Season Pass ile beraber Premium Edition 268TL fiyat etiketiyle satılan oyunun şu anda bile satıştayken böylesine bir kararın alınması gerçekten kötü ve sinir bozucu bir durum.

Yani sonuç olarak eğer siz de Batman: Arkham Knight oyununa para bayılıp almış iseniz ve hala memnun değilseniz iade talebini iletebilirsiniz. Alacak olanlar da birkaç kere daha düşünmesi daha iyi olacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0