• Anasayfa
  • Oyun
  • Watch Dogs 2'nin Çıkış Tarihi, Tüm Bilgileri ve Fiyatı Belli Oldu!

Watch Dogs 2'nin Çıkış Tarihi, Tüm Bilgileri ve Fiyatı Belli Oldu!

1
0
0
0
0
Watch Dogs 2'nin Çıkış Tarihi, Tüm Bilgileri ve Fiyatı Belli Oldu!
Sektörün en iyilerinden biri olan Ubisoft, en iyi oyunlarından olan Watch Dogs'un ikinci yapımını resmen duyurdu.
Dünya genelinde milyonlarca kişinin zevkle oynadığı oyunlara sahip olan Ubisoft, ilk başlarda büyük umutlar beslediği, beklediğinin çok altında kalsa da oynayanların hoşuna giden oyunu Watch Dogs'u yeniledi. Resmen E3'te duyurusunu yapıp 3 tane de video yayınlayan Ubisoft, devam oyunu hakkındaki tüm detayları açıklamış oldu.

İlk yapımda Aiden Pearce ile Chicago sokaklarının ağ bağlantılarını talan ettiğimiz oyun GTA ile kıyaslanmıştı. Neredeyse hiç alakası olmayan, dinamikleri ve yapısıyla bambaşka olan Watch Dogs 2'de bu sefer Marcus isimli bir karakteri yönetiyor olacağız.
 


İlk olarak yukarıdan Marcus'u tanıyabiliriz. Marcus HollowayDedSec isimli bir hack örgütü üyesidir. Aynı zamanda tarihin bilinen en büyük hackerı olan Marcus'un gösterildiği videoda 3D yazıcılar ve dronelar da bulunuyor.
 

Asıl tanıtım videosu olan bu videoda ise oyunun yeni dinamiklerini görmekteyiz. Bu sefer Chicago yerine San Fransisco'da geçecek oyunda bu sefer 3d yazıcılar ile silah üreteceğimiz, drone ile taşıma yağacağımız, akıllı robotlar kullanacağımız oyun, tam manasıyla 2016'nın San Fransisco'sunda, 2016 dünyasında geçiyor. ctOS 2.0'a karşı savaşacağımız oyun, görüntü kalitesi noktasında inanılmaz derecede güzel, fazlasıyla gerçekçi göründüğünü söylemeden geçmemek gerek.

Son olarak da aşağıdaki videodan da oyun ile ilgili 20 dakikalık oynanış videosunu görebilir, oyun hakkında detaylıca bilgi sahibi olabilirsiniz;
 

Fiyatlandırmaya gelecek olursak faklı farklı paketler üreten Ubisoft; Standart ve Deluxe versiyonlarını ön satışta 60 Euro / 180TL olarak, Gold versiyonunu ise 90 Euro / 270TL fiyatla satışa çıkardı. Standart versiyonda sadece oyun, Deluxe versiyonda özel Deluxe paketi, Gold versiyonda bunlara ek olarak Season Pass olacak. Oyunun çıkış tarihi ise 15 Kasım 2016.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0