• Anasayfa
  • Oyun
  • ​Watch Dogs 2'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

​Watch Dogs 2'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
​Watch Dogs 2'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!
Bomba gibi gelmesi beklenen Ubisoft'un yeni Watch Dogs oyununun tanıtım tarihi belli oldu. E3'te tüm gözler Ubisoft'ta olacak!
Yılın en önemli etkinliklerinden olan E3 2016 oyun fuarına kısa bir süre kalmış durumda. Hal böyle olunca da etkinlikte görücüye çıkmasını beklediğimiz önemli oyunlarla alakalı, önemli gelişmeler yavaş yavaş meydana çıkıyor.

Bunlardan biri de Watch Dogs 2. İlk oyunu duyurulduğundan büyük beklentiler yaratan, ancak çıkışının ardından bu beklentilerin bazılarını hayal kırıklığına dönüştüren Watch Dogs, ikinci oyunu ile bu imajı düzeltmeyi amaçlıyor. Özellikle ilk oyunun aldığı olumsuz yorumlardan sonra kolları sıvayan ve çok daha sağlam bir oyunla gelmeyi planlayan Ubisoft, satış rakamlarında da iyi bir başarı elde etmeyi amaçlamakta. 
 

E3 2016 etkinliği haftaya, 14-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Ubisoft ise Watch Dogs 2'nin tanıtımını 15 Haziran'daki etkinliğinde gerçekleştirecek. Bu etkinlikte oyunun çıkış tarihi, oynanış ya da tanıtım videosunun gösterilmesi bekleniyor. Oyun önümüzdeki yıl çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0