• Anasayfa
  • Oyun
  • Watch Dogs'un 9 Dakikalık Oyun Görüntüsü Yayınlandı

Watch Dogs'un 9 Dakikalık Oyun Görüntüsü Yayınlandı

0
0
0
0
0
Watch Dogs'un 9 Dakikalık Oyun Görüntüsü Yayınlandı
Ubisoft tarafından uzunca bir süredir geliştirilen Watch Dogs'un nihayet geliştirme işlemleri sona erdi ve oyun ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı.
GTA 5 ile aşağı yukarı aynı zamanlarda çıkış yapacak olması nedeni ile ertelenen (oyunun tam hazır olmaması da bu erteleme kararına dahil tabi ki) Watch Dogs oyununun geliştime işlemleri sona ermiş durumda.
Bununle birlikte Ubisoft firması oyun ile ilgili olarak yeni resimler ve yaklaşık olarak 9 dakikalık oynanış videosu yayınladı. Paylaşılan bu 9 dakikalık oynanış videosu hikaye modundan ziyade daha çok multiplayer modunda yer alan özellikler ile ilgili detaylar paylaşıldı.


Watch Dogs oyununa karşı genel bir ön yargım bulunuyordu ve oyunun beklentileri karşılayamayacağını düşünüyordum genel olarak halende böyle düşünüyorum ancak yayınlanan video da ki Multiplayer modları gayet eğlenceli gibi görünüyor. Özellikle başka birini hackleyerek skill point kazanma olayı güzel olmuş. Ayrıca en son kısımda bir belgeyi ele geçirmek için yapılan savaşın olduğu oyun modu da güzel düşünülmüş. Muhtemelen bir kaç kişi toplanıp bu oyun modunu oynamak ve taktiksel hareket etmek eğlenceli olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0