Watch Dogs'un Çıkış Tarihi Açıklandı

0
0
0
0
0
Watch Dogs'un Çıkış Tarihi Açıklandı
Çıkışı merakla beklenen Watch Dogs'un yapımcısı Ubisoft geçtiğimiz günlerde "bu hafta Watch Dogs haftası olacak" demesinin ardından pek çok oyuncunun gözü oyun ile ilgili bir gelişmenin duyurulması için Ubisoft'a çevrilmişti.
Çıkışı merakla beklenen Watch Dogs'un yapımcısı Ubisoft geçtiğimiz günlerde "bu hafta Watch Dogs haftası olacak" demesinin ardından pek çok oyuncunun gözü oyun ile ilgili bir gelişmenin duyurulması için Ubisoft'a çevrilmişti. Nitekim öyle de oldu ve Ubisoft merakla beklenen Watch Dogs oyunun çıkış tarihini açıkladı üstelik oyun ile ilgili bir video da yayınladı. 

Bu video ve çıkış tarihinin esasen Türkiye saatine göre 19:00'da yayınlanması bekleniyordu ancak yaşanan bir sızıntı nedeni ile biraz daha erken belli oldu. Buna göre Watch Dogs'un çıkış tarihi 27 Mayıs olarak belirlendi. Watch Dogs Xbox 360, Xbox One, PC, Playstation 3, Playstation 4 ve Nintendo Wii U platformları için satışa sunulacak. Oyunda Aiden Pearce adlı hackerın kontrolünü sağlayacağız ve ailesinin intikamını alması konusunda ona yardımcı olacağıız. Ekstra olarak şunu da eklemek istiyorum ki Watch Dogs oyunu 2013 yılında piyasaya çıkacaktı ancak Ubisoft'un aynı dönem içerisinde çıkan Assasin's Creed: Black Flag, GTA 5, Call of Duty: Ghost ve Battlefield 4 gibi oyunlardan çekinmesi nedeni ile Watch Dogs ertelenmişti.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0