Web Tabanlı FPS First Blood Türkiye'de

0
0
0
0
0
Web Tabanlı FPS First Blood Türkiye'de
Oyun indirmek için bekleme, bir de üstüne kotanızı doldurma derdini bitiren çevrimiçi MMOFPS oyunu First Blood: Er Meydanı, Oasis Games yayıncılığı ile Türkiye’de yayın hayatına başlıyor.

Türkiye’nin indirmeden tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz ilk MMOFPS oyunu olan First Blood: Er Meydanı’nın yayıncısı Oasis Games, Türkiye yayınının açılışı için pek çok oyun içi etkinlik ve turnuva düzenleyeceğini açıkladı.

Hiçbir kuruluma ihtiyaç duymadan, sadece internet tarayıcınız üzerinden oynayabildiğiniz First Blood: Er Meydanı isimli oyun, bu basit yapısının yanında, kota tüketici indirilebilir oyunlardan geri de kalmıyor ve birkaç saniye içinde kaydınızı gerçekleştirip sahip olduğu teknoloji sayesinde onlarca GB büyüklüğünde bir oyunun sunabileceği oyun deneyimini sunuyor.

FPS oyuncularının yakından tanıdığı ve bu alanda isim yapmış pek çok oyundan tanıyacağı silahlara sahip olan oyun, ayrıca harita çeşitliliği ve tanıdık haritalar içermesinin yanı sıra oyun modları olarak da ölüm maçı, takımlı ölüm maçı, bomba imha gibi kendisini yıllar içinde oyunculara kanıtlamış seçenekler sunuyor ve dilerseniz sadece el bombası ya da sadece tabanca gibi seçenekler ekleyerek kendi modunuzu da yaratma imkanı veriyor.

Aşağıda tanıtım videosunu bulabileceğiniz First Blood: Er Meydanı'nın resmi sayfasına buradan ulaşabilir, burada yer alan link ile Facebook sayfasına gidebilirsiniz. (Çok iyi iş lan, canın sıkıldı aç tarayıcıdan oyna kapat, iş yaparken bile oynanır kurma kasma derdi de yok; ben beğendim)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0