• Anasayfa
  • Oyun
  • Wolfenstein The New Order'dan Yeni Oynanış Videosu

Wolfenstein The New Order'dan Yeni Oynanış Videosu

1
1
0
0
0
Wolfenstein The New Order'dan Yeni Oynanış Videosu
En başarılı FPS oyun serilerinden biri olan Wolfenstein oyun serisinin yeni oyunu Wolfenstein: The New Order'ın oynanış videosu yayınlandı.
İlk olarak 1981 yılında piyasaya çıkan Wolfenstein serisinin ilk oyunu Castle Wolfenstein idi. O dönemlerde çıkan bir oyuna göre oldukça başarılı olan Wolfenstein'ın ilk oyununun başarısından sonra yeni oyunlarının gelmesi de çok uzun sürmedi. 1984 yılında Beyond Castle: Wolfenstein oyunu piyasaya çıktı. Daha sonrasında Wolfenstein 3D, Spear ofDestiny, Return to Castle Wolfenstein (Kişisel favorim), Wolfenstein: The Enemy Terrritory, Wolfenstein ve son olarakta Wolfenstein: The New Order adlı oyun duyuruldu. Wolfenstein: The New Order Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarına 20 Mayıs tarihinde çıkış yapacak. Oyunun yapımcısı olan Machine Games firması bugüne kadar Wolfenstein: The New Order ile ilgili uzun bir oynanış videosu yayınlanmamıştı. Ancak nihayetinde geçtiğimiz günlerde  Twitch üzerinde yaptıkları yaklaşık 30 dakikalık canlı yayında Wolfenstein: The New Order'ın oynanışını epeyce gösterdiler.

 


Karanlık teması ile eski oyunlarının izinden giden Wolfenstein: The New Order gerek aksiyon gerekse grafik açısından oldukça başarılı. Genel olarak Wolfenstein serisi bir FPS oyunu serisi olsa da klasikleşmiş FPS oyunlarından epeyce farklı bir havaya sahip bir oyun. Oyun Nazi Almanyası döneminde geçmesine rağmen oyunda robotlar yer alıyor.  Üstelik yine FPS oyunlarında görmeye alışık olmadığımız Perks sistemi Wolfenstein: The New Order'da yer alan sistemler arasında bu sistem sayesinde karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Kişisel olarak Wolfenstein serisini çok seven biriyim ve oyunun çıkmasını merakla bekliyorum. FPS oyunlarını sevenlerin şiddetle denemesini öneriyorum Wolfenstein: The New Order'ı veya herhangi bir Wolfenstein oyununu (Özellikle Return The Castle Wolfenstein'ı) denemenizi öneririm.
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0