• Anasayfa
  • Oyun
  • Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Cicişler ve Dahası İle Wolfteam Allstar Geliyor!

Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Cicişler ve Dahası İle Wolfteam Allstar Geliyor!

3
1
0
0
0
Günümüzün popüler online yapılı oyunlardan olan Wolfteam, Survivor AllStar'a gönderme yaparak bir AllStar ekibi oluşturarak turnuva yapacak.
Wolfteam'i hemen hemen hepimiz biliyoruz, ya da en az bir kere duymuştuk. Özellikle Türk gençler arasında oldukça yaygın olan online aksiyon oyuu Wolfteam, ünlülerin olduğu Wolfteam AllStar adında bir turnuva düzenliyor.

Kırmızı takımda "Cicişler" olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşler, Oya Aydoğan ve Atilla Taş, Mavi takımda ise Safiye Soyman ve Faik, Ahmet Çakar ve Doğuş olacak. Günümüzün farklı komik durumları ile dikkat çeken bu ünlülerden oluşan takımlar Wolfteam AllStar etkinliğinde birbirlerine karşı kapışacaklar.JoyGame tarafından düzenlenen bu etkinlik şimdiden ilgi görmeye ve konuşulmaya başlandı. Fakat henüz bir detay bulunmuyor. "AllStar Dediğin Böyle Olur" şeklindeki video adıyla Survivor AllStar'a da göz kırpan JoyGame'in bu etkinliği merak ediliyor. Fakat yer alan isimlere bakılırsa oldukça eğlenceli geçeceği kesin.

Aşağıda Wolfteam AllStar'a ait tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Videoda ünlülerin ünlü oldukları detaylara oldukça önem verilmiş, izlerken fazlasıyla gülebilirsiniz.
 
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0