• Anasayfa
  • Oyun
  • Wolfteam'de Oyuna İki Yeni Karakter Eklendi: Ciçişler!

Wolfteam'de Oyuna İki Yeni Karakter Eklendi: Ciçişler!

4
0
0
0
0
Wolfteam'in ülkemizde reklam yüzlerinden biri haline gene Ciçişler, şimdi de oyun içinde karakterlere dönüştüler.
Wolfteam; hepimizin oynamasa bile ismini kesinlikle duyduğu bir oyun. Bunun sebebi de oyunun ülkemizde en fazla oynanan, en popüler oyunlardan biri olması (internet kafelerdeki Knight Online devriminden sonra bir dönem zirve Wolfteam'e aitti).

Wolfteam de Türkiye pazarını önemsiyor olacak ki geçtiğimiz aylarda Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Cicişler gibi isimlerin olduğu bir ''All-Star'' takımı kurmuştu. Şimdi ise bu isimlerden Ciçişler olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, yeni güncellemeler gelen oyuna bu güncellemeler dahilinde eklendi.Güncellemenin ardından hem eski modlarda yenilikler yapılan hem de yeni modlar eklenen Wolfteam'in sahip olduğu modlardan biri de Kurtarma Modu. Esra ve Ceyda kardeşlerin oyuna dahil olduğu mod da bu bahsettiğimiz mod. 

5 farklı üssün bulunduğu kurtarma modunda oyuncular verilen süre içerisinde bu üsleri ele geçirerek ellerinde tutmaya çalışıyor. İşin kurtarma kısmında ise devreye Cicişler giriyor. Modun ana amacı, zindanda esir halde bulunan Ciçişleri kurtarmak.Bakalım Wolfteam'in bu hamlesi ve beraberinde gelen mod, oyuncular tarafından nasıl karşılanacak.
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0