• Tadya.com Kızlar İçin Oyun Sitesi www.tadya.com
1
1
1
0
0
Kızlar için açılan yeni oyun sitesi tadya.com, televizyon reklamları yayınlanmaya başladı. Özellikle kız oyuncuların sevdiği oyunları sunan www.tadya.com ile ilgili tüm detaylar haberimizde.
Eski zamandaki çocukların severek oynadığı saklambaç, kör ebe, yakalambaç gibi oyunlar tarihe karışıyor. Günümüzde çocuklar ve büyükler zamanın teknolojisini kullanarak bilgisayar oyunları ile zaman geçiriyorlar. Zamanın ilerlemesi ile birlikte teknolojinin değiştiği gibi günümüzde geliştirilen oyunlarda bu durumdan nasiplerini aldılar. Bu nedenle yayınlanan flash oyunlara olan rağbet oldukça arttı. Oyuna merakı olan büyük, küçük, yaşlı, genç.. herkes internetteki flash oyun sitelerindeki oyunları oynayarak zaman geçirmektedir. Flash oyunlar, oyun dünyasının en küçük, en basit ve en eğlenceli oyunlarının başında yer almaktadır.Piyasada bu oyunların barındığı bir çok flash oyun siteleri mevcut. Fakat bunların en iyi ve en kalitelisi, geliştirdiği pek çok başarılı oyun projeleri büyük başarılar yakalayan Tadya.com'dur. Yakın bir zaman önce "Kızlar için en güzel kız oyunları" sloganı ile yayın hayatına başladı. Sitenin en ayırt edici özelliği kız oyunculara özgü olmasıdır. Hedef kitlenin kızlar olduğu sitenin kategorileri de bununla ilgili olarak benzerlik göstermektedir. Tadya.com sitesinin güzeller güzeli maskotu Tadya küçük bir kız çocuğudur. Tadya kız çocuklarının sitede eğlenebilmesi için onlara özgü oyunları tek bir platformda toplayan sayılı oyun sitelerinden biridir.

Sitenin tasarımı ile kısa bilgiler vermek gerekirse, en dikkat çekici olan pembe renkli, sade bir tasarıma sahip olmasıdır. Bu sade tasarımı sayesinde gelen ziyaretçilerin ilgisi başka yerlere toplanmadan sitedeki oyunlarda dilediğince gezebilirler. Bu özelliklerin dışında sitenin en dikkat çekici olan kısmı sitenin footer kısmıdır. Bu alan sayesinde Tadya'nın sizler için seçtiği oyunlara rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Sitenin ilgi odağı olan noktalarından bir diğer ise içerisinde barınan oyun kategorileridir. Sitenin sağ kısmında yer alan kategoriler genel olarak kızlar için kategorize edilmiştir. Kız oyuncuların en çok sevdiği Barbie, Sue, Winx gibi sevilen karakterlerin yanı sıra yemek yapma, giysi giydirme ve kız oyunları gibi kategoriler ile kızlara özel olarak sunulmaktadır. Tadya, ziyaretçilerinin sayesinde zamanla kız oyunlarını oynamak isteyenlerin bir araya geleceği sayılı oyun portallarından biri olmaya şimdiden aday.

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın!


1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0