• Anasayfa
  • Oyun
  • Xbox One'a Ekran Görüntüsü Alma ve Tema Değiştirme Özellikleri Geliyor

Xbox One'a Ekran Görüntüsü Alma ve Tema Değiştirme Özellikleri Geliyor

0
0
0
0
0
Xbox One'a Ekran Görüntüsü Alma ve Tema Değiştirme Özellikleri Geliyor
Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu olan Xbox One'a ekran görüntüsü alma ve tema değiştirme gibi yeni özellikler geliyor.
Yazılım devi Microsoft'un yeni nesil oyun konsolu Xbox One çıkalı neredeyse bir sene oldu ve konsola halen yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Xbox One'a gelecek yeni güncelleme ile birlikte konsola  ekran görüntüsü ama, tema değiştirme ve arka plan resimini değiştirme gibi özellikleri eklenecek. Xbox One projesinin başı olan Phil Spencer bu güncellemenin üzerinde çalıştıklarından ve henüz net olarak bir çıkış tarihi veremeyeceklerinden bahsetti. Üstelik Xbox One'a gelecek güncelleme ile birlikte konsola gelecek tüm özellikler bunlar olmayacaktır tabi yeni güncelleme ile birlikte bu özellikler dışında özelliklerde konsola eklenecektir. Ancak şuan için bu özelliklerin ne olduğu ile ilgili net bir bilgi buılunmuyor.

Xbox One'ın en büyük rakibi olan Playstation 4'te çıkış yaptığı günden bu yana ekran görüntüsü alma özelliği vardır muhtemelen Xbox One bu konuda biraz geç bile kaldı. Ancak bu konuya pek takılmamak lazım çünkü her iki konsolda henüz net olarak hazır değil. Örneğin Playstaiton 4'e eklenecek bir özellik sayesinde oyun sırasında Playstation 4 kapanırsa tekrar açıldığında oyunun kapandığı yerden devam edeceksiniz (Sony bu özelliği daha Playtstation 4'ü tanıtırken duyurmuştu). Bu ve bunun gibi henüz yapım aşamasında olan özellikler hem Playstation 4 hemde Xbox One'da bulunuyor. Bu nedenle her iki konsolada ilerleyen zamanlarda yeni özellikler kesinlikle gelecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0