XBOX One'a Özel Ferrari Direksiyonu

1
0
0
0
0
XBOX One'a Özel Ferrari Direksiyonu
Yarış oyunları tutkunlarının tanıyacağı "Thrustmaster" adlı marka Xbox One'a özel yeni bir direksiyon geliştiriyor. Thrustmaster firması, bu sefer Ferrari lisanslı bir direksiyon geliştiriyor.
Yarış oyunları tutkunlarının tanıyacağı "Thrustmaster" adlı marka Xbox One'a özel yeni bir direksiyon geliştiriyor. Thrustmaster firması, bu sefer Ferrari lisanslı bir direksiyon geliştiriyor. Bu direksiyonun görüntüsü Ferrari 458 Spider adlı arabanın direksiyon tasarımı ile aynı olacak. 20 cm çapında olacak olan Thrustmaster'ın yeni direksiyonu içerisinde 9 adet tuş barındıracak.

Direksiyonun bir diğer önemli özelliği ise sürüş sırasında geri bildirim yapıyor olması. Direksiyonun yanında gaz ve fren pedalı da paket içeriği içerisinde.

17 Mart'ta New York'ta düzenlenen bir etkinlikte tanıtılan bu direksiyonun tam adı "Thrustmaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel" olacak. Direksiyon Xbox One'a özel olarak çıkarılacağı için Xbox One'ın ekstra özelliklerinden de faydalanacak ve tuş takımında Xbox One'ı kontrol edebilmek için butonları bulunacak. Yine New York'ta gerçekleştirilen etkinlikte belirtildiği üzere bu direksiyon 18 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek ve direksiyonun ücreti 99,99 dolar olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0