• Anasayfa
  • Oyun
  • Xbox One S'in Halo 5: Guardians Bundle Paketi Ortaya Çıktı

Xbox One S'in Halo 5: Guardians Bundle Paketi Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Microsoft'un geçtiğimiz aylarda duyurduğu yepyeni konsolu olan Xbox One S'in ilk bundle paketi Halo 5 olacak.
Son dönemlerde hızla gelişen bilgisayar teknolojileri neticesinde Next Gen, yani yeni nesil olarka tabir edilen konsollar PlayStation 4 ve Xbox One eskimeye bşaladı bile. Bu nedenle Microsoft tarafında 4K görüntü desteği sunan ve çok daha küçük XBO modeli olarak lanse edilen Xbox One S adımı gelmiş, Sony tarafında ise sessizlik devam ediyor olsa da en geç sene sonunda PlayStation 4K gibi bir adla yeni ve gelişmiş konsol gelecek.

Şu anda 1TB versiyonu olarak piyasada olan Xbox One S'in ise konsolların klasiği olan bundle paketlerinden ilki belli oldu. Bu doğrultuda Xbox One S'in aynı zamanda Halo 5 oyunu ile beraber bir bundle satışı olacak.Tasarım olarak beyaz halinin devam edeceği konsolda herhangi bir Halo 5 teması olmayacakken oyun ile beraber uygun fiyatlı satışa çıkacağı söyleniyor. Microsoft'un lansmanda tanıttığı Xbox One S Gears of War 4 Edition temalı versiyonu ve özel Gears of War Elite kontrolcüsü noktasında hala ses yok. 

Xbox One'dan farklı olarak HDR oyun deneyimi ile 4K Ultra HD video deneyimi vaad eden, %40 daha küçük boyutlardaki, güç kaynağının içeri taşındığı Xbox One S'in Halo 5 bunde paketinin yanı sıra Gear of War ve Scalebound temalı versiyonları da gelecek. 2TB kapasiteli versiyonu ise önümüzdeki ay satışa çıkıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0