• Anasayfa
  • Oyun
  • Xbox One ve PlayStation 4 İçin Rock Band 4 Yolda

Xbox One ve PlayStation 4 İçin Rock Band 4 Yolda

0
0
0
0
0
Özellikle Guitar Hero ile amansız bir mücadele içinde olan, tıpkı Guitar Hero gibi kullanıcıya farklı enstrümanlar sağlayarak bir rock grubu edasında şarkılar çalmanızı sağlayan oyun Rock Band, yeni versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
Uzun süre sessizliğini koruyan, kullanıcıya enstrüman similasyonu tadında kullanım sağlayan oyun konsolu Rock Band, dünyanın en büyük oyun geliştirici şirketlerinden biri olan Harmonix tarafından yapılan açıklama doğrultusunda Xbox One ve PlayStation 4'lere gelmeye hazırlanıyor.

Kullanıcıya farklı çeşitlerde gitar, bateri yada mikrofon seçeniği sunarak, klasik ve modern şarkıları çalıp söylemelerini sağlayan Rock Band hakkında açıklamalarda bulunan Harmonix yöneticisi Daniel Sussman, bugüne kadar yüzlerce farklı şarkıyı on binlerce kullancısına sunan Rock Band efsanesinin yeni versiyonu olacak Rock Band 4'den oldukça umutluğu olduğunu ve önceki serilere göre çok daha büyük bir başarı hedeflediklerini dile getirdi.

Kullanıcıya olabildiğince kolaylık sağlamak isteyen şirket, önceki versiyonlarda para ile şarkı satın almış kullanıcıları için bu şarkıları yeni versiyonlarına da aktaracaklarını belirtti.Harmonix yetkililerinden Ross Miller'ın oyun hakkında yaptığı açıklamalar şu şekilde; '' aylardır üzerinde çalıştığımız ve yazın ilk zamanlarına doğru hazır hala gelmiş olacak bu proje, oyun sektöründe -özellikle kullanıcıya böyle bir platform sunan- Rock Band serisine yeni , ilginç ve dikkat çekici birşey yapmak bizim adımıza son derece önemli. Ekibimizle birlikte Rock Band'in bütün oyunları defalarca oynadık ve ne kadar harika bir oyun olduğu konusunda hem fikir olduk. İşte bu sebeple geliştirilmiş enstrümanlar, yeni oyun modları gibi şeylerle Rock Band 4'ü en iyi şekilde sunmaya hazırlanıyoruz''.Yakın zamanda PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcıları için Rock Band 3'lere gelen yeni DLC paketi hakkında da açıklamalarda bulunan Ross Miller; ''bu tamamen bilinçli yaptığımız bir hareketti. Tıpkı uyuyan devi uyandırmak gibi. Kullanıcıların 'neden bu DLC'ler şimdi geldi? Arkası gelecek mi?' gibi şeyleri düşünmelerini istedik ve bu istediğimizi tam anlamıyla aldık. Şimdi ise 2,000'e yakın bir şarkı yelpazemiz ile kullanıcılarımıza bambaşka bir tecrübe sunmaya hazırlanıyoruz''. şeklinde devam etti.
Xbox 360 ve PlayStation 3'de DLC paketleri ile yeni şarkı alanlar şarkılarını Rock Band 4'a ve yeni konsollara aktarabilecekler.
 


4 adet davul ile gelecek olan baterisi ve 10 adet tuşu ile kullanım açısından da yenilenmiş olan gitarıile Rock Band 4, Haziran ayında yapılacak olan E3 2015'de görücüye çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0