• Anasayfa
  • Oyun
  • Yaşlı Teyzelere Amcalara Mortal Kombat X Fatality'leri İzlettiler

Yaşlı Teyzelere Amcalara Mortal Kombat X Fatality'leri İzlettiler

0
0
0
0
0
TheFineBros adlı YouTube eğlence kanalı birkaç yaşlı teyzeyi ve amcayı toplayarak Mortal Kombat X Fatality'lerini izlettirip tepkilerini kameraya çekerek bizlere sunmuş. Biz de sizlere aktarıyoruz.
YouTube üzerinde artık her türlü video bulmak mevcut, eğitimden eğlenceye, teknolojiden sağlığa neredeyse her konuda bir video bulmak mümkün. Tabi bir de sırf bizim eğlenmemiz için video üreten kanallar da mevcut.

Birbirinden güzel içerik sunan kanallardan olan TheFineBros adlı YouTube kanalı ise bizden birkaç kuşak geride kalmış teyzeler ile amcaları toplayıp Mortal Kombat X'teki fatality sahnelerini göstermiş.Bu izlenme sırasında da video kaydı ile tepkilerini bize yansıtan kanalda aslında şaşırtıcı tepkiler geliyor. Yani benim videoyu izlerken beklediğim bakamamaları, bu ne biçim oyun vb tepki vermeleriydi ki nedense özellikle bir siyahı teyzemiz hariç oldukça eğlenmiş gözüküyorlar. (Oraya bizim anneanelerimizi dedelerimizi koysak daha eğlenceli video olacağı kesin. Ama sonra bu oyunu oynatmayacakları için gerek de yok pek)

Ama bu tarz ağır kan ve şiddet oyunlarına tıpkı bekleğimiz tepkileri verenlerin de olduğu videoyu çok da lafı dolandırmadan sizlere aktaralım;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0