Yeni Batman Oyunu Duyuruldu

0
0
0
0
0
Yeni Batman Oyunu Duyuruldu
Batman Arkham Asylum ve Batman Arkham City'nin yapımcısı olan Rocksteady Studios şuanda piyasada olan son Batman oyunu Batman Arkham Origins'in yapımında aktif olarak rol almamıştı.
Batman Arkham Asylum ve Batman Arkham City'nin yapımcısı olan Rocksteady Studios şu anda piyasada olan son Batman oyunu Batman Arkham Origins'in yapımında aktif olarak rol almamıştı. Bu nedenle pek çok oyuncu Batman Arkham Origins'i pek beğenmemişti. Kaldı ki bu oyunu diğer Batman oyuları ile kıyasladığımızda gerçekten çok daha basit bir oyun olduğunu ve hatta neredeyse diğer iki Batman oyununun üstüne hiçbir şeyin eklenmediğini söyleyebiliriz.

Bir süredir Rocksteady Studios'un yeni bir Batman oyunu üzerinde çalıştığını biliyorduk ancak oyunun ne zaman duyurulacağı veya oyunun adı ile ilgili hiç bir detay ortada yoktu. Ancak geçtiğimiz günler içerisinde Rocksteady Studios yeni Batman oyunu ile ilgili olarak bazı oyun perakende sitelerine posterler göndermeye başlamıştı ve bu haberin dışarı sızması ile beraber yeni Batman oyununun yakın zamanda duyurulacağını gösteriyordu. Nitekim öylede oldu 4 Mart tarihinde yeni Batman oyunu "Batman: Arkham Knight" oyunu duyuruldu. Oyun PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak ve muhtemelen yeni nesil oyun konsollarının gücünü sonuna kadar kullanan bir oyun olacak.

Hali hazırda çok beğenilen dövüş sistemi Batman Arkham Knight'ta yenilenecek ve çok daha başarılı bir hale gelecek. Eski Batman oyunlarında bile Gotham City'de özgürce dolaşabiliyorduk ancak Batman: Arkham Knight'ta çok daha özgür olacağız ve şu ana kadar çıkmış olan Batman oyunlarından çok daha büyük bir Gotham City ile karşılaşacağız. Batman: Arkham Knight'in duyurulmasından sonra yayınlanan videoda Harley Quin, Two Face, Penguin ve Scarecrow gibi karakterleri görebiliyoruz. Yayınlanan tanıtım videosunda Bruce Wayne'in babası ThomasWayne'in Bruce'a verdiği öğütler gerçekten çok başarılı olmuş ve Batman çizgi romanının işlediği temaya çok uygun.

Son olarak Rocksteady Studios'un bahsettiğine göre Batman: Arkham Knight oyununda multiplayer desteği olmayacak. Bunun en büyük nedeni firmanın bunu yapacak vakitinin olmaması Multiplayer moduna vakit ayırmaktansa çok daha başarılı bir tek kişilik oyun modu üzerinde durmak istiyorlarmış. Ayrıca bugüne kadar çıkmış olan tüm Batman oyunlarında oyuncuların en büyük istediği Batman: Arkham Knight ile birlikte gerçekleşiyor ve Batmobil'i kullanıyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0