• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Bir Türk Yapımı FPS Oyunu: Battle For The Sun

Yeni Bir Türk Yapımı FPS Oyunu: Battle For The Sun

1
0
0
0
0
Son zamanlarda artan yerli yapım oyunlara bir yenisi daha eklendi. Battle for the Sun oyunu FPS yapısıyla ilgi göreceğe benziyor ve Kickstarter üzerinden desteğinizi bekliyor.
Son günlerde iyice artan Türk yapımı oyun haberlerimize bugün de mutlulukla bir yenisini daha ekliyoruz. 4 arkadaş tarafından kurulan Florida'daki Appsolutely Studios tarafından geliştirilmekte olan FPS türündeki oyunun adı ise Battle for the Sun.

Eylül ayında geliştirilmeye başlanan oyun, dünyamızı işgal eden uzaylılarla savaşı konu alıyor. Aralarında bizim de yer aldığımız bir grup asker tarafından geldikleri gibi göndermeye çalıştığımız uzaylılarla savaş ilk görüntüler açısından heyecanlı görünüyor. Gelişmiş yapay zekanın olacağı belirtilen oyunun en önemli tarafı ise Windows'un yanı sıra Mac ve Linux sistemlerine de gelecek olması.Daha sonra Android ve iOS platformunda mobil oyunun da yapılması planlanan Battle for the Sun aynı zamanda Steam üzerinden GreenLight almak için de desteklerinizi bekliyor. Bunun yanı sıra Kickstarter üzerinden de desteklerinizi bekleyen ekibin hedefi ise $25.000. Şu an için yaklaşık $3.000 destek toplayan oyun için $10 bir destek sağlamanız sonucunda oyun çıktığında bir adet dijital kopyasına sahip olabileceksiniz.

Battle for the Sun final aşamasına geldiğinde görsel efektler, gerçekçi yapay zeka, patlamalar, uzun ve yakın menzilli silahlar, senaryo bazlı level ve gorevler konusunda da tatmin edici olacağı görülüyor. Fakat şu an için oyuna baktığımda aklıma ilk gelen şeyin Half-Life olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim.Eğer siz de oyunu beğendiyseniz aşağıdaki linklerden oyunu takip edebilir ve destek olabilirsiniz. Ama özellikle Türk yapımı oyunların daha da artması ve destek bulabilmesi açısından Kickstarter'daki yaklaşık 20TL'ye denk gelen ve dijital kopya verilen bağışı yapmanızı ve Steam'den Greenlight konusunda da desteklemenizi tavsiye ediyorum.


Web Sitesi: http://battleforthesun.com/
Facebook: https://www.facebook.com/BattlefortheSunGame
Twitter: https://twitter.com/Battle4TheSun
Kickstarter Destek: https://www.kickstarter.com/projects/battleforthesun/battle-for-the-sun-a-new-action-packed-indie-fps
Steam Greenlight: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=371122126
Mail: [email protected]
 

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0