Yeni Call of Duty Oyunu Geliyor

1
0
0
0
0
Yeni Call of Duty Oyunu Geliyor
Bilindiği üzere Call of Duty serisini iki firma birden geliştiriyor. Böylelikle sıklıkla yeni Call of Duty oyunlarını görmemiz mümkün oluyor. Activision firması yeni çıkacak olan Call of Duty oyunun yeni nesil görseller kullanarak hazırlanacağını daha öncesinden duyurmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde epey ilginç bir söylenti ortaya çıktı

Bilindiği üzere Call of Duty serisini iki firma birden geliştiriyor. Böylelikle sıklıkla yeni Call of Duty oyunlarını görmemiz mümkün oluyor. Activision firması yeni çıkacak olan Call of Duty oyunun yeni nesil görseller kullanarak hazırlanacağını daha öncesinden duyurmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde epey ilginç bir söylenti ortaya çıktı. Activision firmasına bağlı "Sledgehammer Games" adlı firmanın yeni bir Call of Duty oyunun geliştirdiği ve bu oyunun kod adının Black Smith olduğu söylentileri ortaya çıktı.

Çıkan söylentilere göre Black Smith kod adlı bu Call of Duty oyunu Amerika'da gerçekleşen "Destinaiton Playstation" adlı etkinlikte gösterilmiş. Yine aynı söylentiye göre oyunda Golden Gate köprüsünde geçen bir göre ile ilgili olarak kısa bir video gösterilmiş. Videoyu izleyen kişiler Black Smith kod adlı bu Call of Duty oyunun özellikle fizik motorunu çok beğenmiş. Şuana kadar Activision firmasından herhangi bir doğrulama yada yalanlama gelmemiş olması ortaya çıkan söylentilerin güvenlirliğini biraz dahi olsa artırıyor. Ancak diğer yandan bu konu ile ilgili olarak hiç bir resim veya videonun internette olamamsı da ekstra olarak düşündürücü.

Bu haber doğru olsun yada olmasın yeni çıkacak olan Call of Duty oyununda yeni nesil grafiklerin kullanılacağı Activision tarafından resmi olarak onaylanmış durumda. Üstelik muhtemelen bu yeni Call of Duty oyununda yeni bir oyun motoru kullanılacak olması da sevindirici. Bildiğiniz üzere üst üste üç Call of Duty oyununda aynı oyun motoru kullanıldı yada aynı oyun motoru yanlızca biraz daha geliştirildi. Kaldı ki Call of Duty'nin en büyük rakibi olan Battlefield'ın son oyunu olan Battlefield 4'ün yeni bir oyun motoru olan Frosbite 3'ü kullandığını düşünürsek Call of Duty'nin şuan için bir adım geride olduğunu söyleyebiliriz.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0