• Anasayfa
  • Oyun
  • ​Yeni God Of War'un Oynanış Videosu Geldi!!

​Yeni God Of War'un Oynanış Videosu Geldi!!

0
0
0
0
0
​Yeni God Of War'un Oynanış Videosu Geldi!!
Sony, yeni God Of War'un oynanış videosunu yayınladı.
Sony'nin simgeleşmiş oyunu haline gelen ve belki de en çok sevilen serisi olan God Of War, uzun süredir oyun piyasasında yoktu. Ünlü oyun serisinin yeni oyununu senelerdir bekleyen oyuncular, E3 2016 (Electronic Entertainment Expo) etkinliğinde beklediklerine kavuştular. Yeni God Of War'un yaklaşık 10 dakikalık oynanış videosunu yayınlayan Sony, tamamen değişmiş Kratos ile katılımcıları tam anlamıyla büyüledi.

Yeni oyunun oynanış videosu, Kratos'un çocuğuna "Bir teste gireceksin" demesiyle başlıyor ile başlıyor. Oyun oynarken babası tarafından test amacıyla ava götürülen çocuk, mistik canlıları elleriyle öldürmesiyle tanınan Kratos ile sıradan bir geyiğin peşine düşüyor. Geyiği yakalama yolunda birkaç engelle karşılaşan ve mistik mekanlardan geçen baba-oğul ikilisi, bundan birkaç ay önce geliştiriciler tarafından yayınlanan ve İskandinav mitolojisini işaret eden modellerin de doğru olduğunu kanıtlar nitelikte şeyler görüyorlar.
 

Oğluna geyiği yakalattıktan sonra öldürten Kratos, testin tamamlandığını söylüyor ve oğluyla birlikte uzaktaki bir dağa bakıyor. O sırada dağın yakınlarında bulunan dev bir ejderha da Kratos ve oğlunun üzerinden uçarak geçiyor. Bu sahneden de ejderhalara 'Kratos sevgisi' gösterebileceğimizi çıkartabiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0