Yeni Guitar Hero Yolda!

0
0
0
0
0
Haziran ayında yapılacak E3 etkinliği için yeni bir Guitar Hero oyunu geleceği söyleniyor. Yeni konsollar için gelecek bu oyun, tabiki daha iyi özelliklere sahip olacak.
Ülkemizde de ilk çıktığı zamanlarda yoğun ilgi gören ve konsol üzerinden bir rock grubu gibi müzik çalmanıza olanak tanıyan Guitar Hero oyunu ilk olarak 2005yılında piyasaya çıkmıştı.

Bateri, gitar ve mikofon gibi aparatlarıyla sevilen rock parçalarını sanki kendiniz çalıyormuşcasına bir hava yaratan Guitar Hero, dünya üzerinde satış rakamı olarak pek tatmin edici olmasa da özellikle ülkemizdeki oyun salonlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmişti. (Metallica'yı hiç duymayanlar bile bu oyun sayesinde belli başlı şarkılarını ezberledi)Çıktığı yıldan bu yana birkaç yeni versiyonu ve bazı ek paketler dışında pek bir değişiklik olmayan oyun son olarak 2011 yılında piyasaya çıkmış, aradan geçen 4 senede herhangi bir ses soluk çıkarmamıştı. (Tabi Metallica paketi uzun süre götürdü adamları)

Şimdi ise Hazıran ayında yapılacak E3 fuarında yeni bir Guitar Hero geleceği iddia ediliyor. Yeni konsollara, yani Playstation 4 ve Xbox One için özel olacak yeni oyunun 2015 yılı itibariyle daha gerçekçi grafiklerin ve kontrollerin kullanılarak geleceği söyleniyor.

Zaman içinde detaylarının da ortaya çıkacağını düşündüğümüz oyun ile yeni nesil konsollarda nasıl bir rock zevki yaşatacağını hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0