• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni iPhone Modelinin İsmi ve Özellikleri Paylaşıldı!!

Yeni iPhone Modelinin İsmi ve Özellikleri Paylaşıldı!!

0
0
0
0
0
Paylaşılan bir rapora göre yeni iPhone modelinin ismi iPhone 5SE. iPhone 5SE'nin farklı hafıza alanlarına sahip iki adet modeli olacak.
Apple'ın iPhone modellerini Eylül ayında yaptığı lansmanın ardından piyasaya sürdüğünü biliyoruz. Bu sene tanıtımı yapılan ve lansmanın en çok konuşulan cihazı olmayı başaran iPhone 6S, diğer iPhone modellerinden çok daha pahalı bir fiyata satışa sunuldu. 4000 TL'ye kadar çıkabilen fiyatlara sahip olan iPhone 6S'in fiyatı, doğal olarak bazı kişilerin bu telefonu alamamasına neden oldu. Bu durumu düzeltmek isteyen Apple'ın gelecek lansmandan önce yeni bir iPhone modelini piyasaya sürüleceği bildirilmişti.

Yeni iPhone modelinin bazı özellikleri kesinleşmişti ancak bu telefon modelinin hala ismi bilinmiyordu. Bugün Gizmochina tarafından yayınlanan bir raporda yeni iPhone modelinden "iPhone 5SE" olarak bahsedildi. Bu raporda birçok özelliğinden bahsedilen iPhone 5SE'nin iki farklı modelinin de bulunacağı da belirtildi. Farklı modeller, telefonun sahip olduğu depolama alanı baz alınarak isimlendirilecek. Tüm bu özelliklerin yanı sıra raporda iPhone 5SE'nin sahip olacağı özellikler de belirtildi ancak bu özellikler kesin değil.iPhone 5SE modellerinden birisinin 1.2 GB RAM'e ve 64 GB depolama alanına, diğer modelin ise 1 GB RAM'e ve 16 GB hafıza alanına sahip olacağı belirtildi. Her iki modelin de 4 inch ekran büyüklüğünde kullanıcılara sunulacağını belirten rapor, iPhone 5SE'nin 16 GB hafıza alanına sahip olan modelinin 560-550 dolar fiyata sahip olacağını iddia etti. 64 GB depolama alanına sahip olan model elbette daha pahalı olacaktır.

Kaynak: TheMobileIndian 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0