Yeni Mortal Kombat Oyunu Çıkacak Mı?

0
0
0
0
0
Yeni Mortal Kombat Oyunu Çıkacak Mı?
Amerika'nın sevilen dizilerinden biri olan 24 adlı dizinin başarılı oyuncusu Kiefer Sutherland, yeni bir Mortal Kombat oyununun ekibinde yer aldığını açıkladı. Muhtemelen bir seslendirme projesi için yeni Mortal Kombat oyununda çalışan Keifer Sutherland yaptığı bu açıklama ile dikkatleri Warner Bros'un üzerine çekti.
Amerika'nın sevilen dizilerinden biri olan 24 adlı dizinin başarılı oyuncusu Kiefer Sutherland, yeni bir Mortal Kombat oyununun ekibinde yer aldığını açıkladı. Muhtemelen bir seslendirme projesi için yeni Mortal Kombat oyununda çalışan Keifer Sutherland yaptığı bu açıklama ile dikkatleri Warner Bros'un üzerine çekti. Çünkü şuana kadar yeni Mortal Kombat oyunu ile ilgili olarak hiç bir detay paylaşılmamıştı. İşin aslında Mortal Kombat serisinin yeni bir oyununn çıkacağı ile ilgili olarak resmi bir açıklama olmasa da böylesine başarılı bir dövüş oyunu serisinin sonsuza kadar devam edeceği aşikar. 

Ayrıca şunu da eklemekte fayda var ki Kiefer Sutherland bir başka büyük oyun projesinede de yer alıyor.  Konami tarafından geliştirilen ve çıkması merakla beklenen Metal Gear Solid serisinin yeni oyunu Metal Gear Solid V adlı oyunda da seslendirme yapıyor. Üstelik oyunun en önemli karakterlerinden biri olan Big Boss isimli karakteri seslendiriyor. Bununla birlikte yakın zaman içerisinde Warner Bros tarafından yeni Mortal Kombat oyunu ile ilgili olarak resmi bir açıklamanın gelmesini bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0