• Anasayfa
  • Oyun
  • EA Games Yeni Need For Speed'i E3'te Tanıtacak

EA Games Yeni Need For Speed'i E3'te Tanıtacak

0
0
0
0
0
Merakla beklediğimiz EA Games'in yeni oyunu E3'te tanıtılacak. Bakalım Project Cars kadar iyi bir oyun olacak mı?
EA Games'in hayran bırakan efsane oyunu Need for Speed, son serisinin çıkacağını mayıs ayının ilk haftası EA Games'in de doğrulamasıyla beraber oyun dünyasını heyecanlandırmıştı.

Günümüz teknolojisinin getirdiği yeniliklerle beraber EA Games'in ne kadar büyük bir şirket olduğunu da düşünürsek oyunculardaki beklentiler artmış durumda.Buradaki haberimizden izleyebileceğiniz video da Need for Speed'in "Hadi be!" dedirten muhteşem görsellerinin oyuncuların beklentilerini nasıl arttırdığını anlayabiliriz. Konumuza dönecek olursak Bizi efsane Underground serisi ile kendine hayran bırakan ve sabah akşam başından kalkamadığımız oyun Need for Speed'in, hepimizin heyecanla beklediği son oyununun çıkış tarihi belli oldu.

Xbox Game Store'da belirtilene göre yeni NFS, 3 Kasımda Xbox'ın oyun panelinde yerini alacak. Los Angeles'da gerçekleşecek olan E3 fuarında EA Games'in oyunun detaylarını paylaşacağı beklenirken, Xbox Game Store'da bazı detaylar yayınlanmış bile. Xbox'ın verdiği bilgilere göre yeni Need for Speed, oynarken ilerleyebileceğimiz 5 farklı oyun moduyla karşımıza çıkıyor. Bu modlar Speed, Style, Build, Crew ve Outlaw olarak belirtilmiş.Yani yarışırken yansıttığınız stili bu modlarla belirleyebileceksiniz. Oyunun dikkat çeken diğer bir detayı ise oyunu oynarken, NFS'nin geçtiği mekan olan Ventura Bay adlı kurgusal şehirde kelimenin tam anlamıyla özgür olacaksınız. Önceki NFS serilerine kıyasla oyunun çizdiği yolda gitmek zorunda olmak yerine yeni oyunda farklı mekanlar keşfederek klasik NFS çizgisinin dışına çıkacaksınız. PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan yeni Need for Speed hakkındaki daha detaylı bilgileri Haziran ayında düzenlenecek olan E3 2015'de hep birlikte göreceğiz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0