• Anasayfa
  • Oyun
  • E3'te Hangi PlayStation 4 Oyunları Geliyor?

Sony için Gösteri Zamanı: E3'te Hangi PlayStation 4 Oyunları Geliyor?

0
0
0
0
0
Sony için Gösteri Zamanı: E3'te Hangi PlayStation 4 Oyunları Geliyor?
E3 2016 organizasyonu öncesi bazı oyun yapımcıları hızlı davrandı ve yeni oyunlarını açıkladı. Henüz sessizliğini koruyan Sony ise Salı günü bombaları patlatacak.
Los Angeles’da gerçekleşen E3 2016 oyun konferansı başlamasına sadece birkaç gün kaldı. 14 Haziran tarihinde start verecek etkinlik öncesi bugün birçok üretici yeni ürünlerini ve oyunlarını tanıttı. İlk hamle Microsoft’tan geldi ve teknoloji devi oyun konsolu Xbox One’ın küçültülmüş ve 4K desteği ile güncellenmiş yeni sürümü Xbox One S’i duyurdu.

 Hangi PlayStation Oyunları Tanıtılacak?

Buradaki haberimizde detaylarına yer verdiğimiz gelişmenin ardından çeşitli oyun üreticiler 2016 yılında çıkacak oyunlarını duyurdu ve videolarını paylaştı. Oyun dünyasının ünlü isimlerinden gelen duyurulardan sonra gözler bir diğer dev olan Sony’ye çevrildi. PlayStation 4 oyunları ve bir süredir iddia edilen 4K destekli PlayStation 4.5 için heyecanlı bekleyiş başladı.
 

 PlayStation 4.5 Geliyor Mu?

Sony’nin etkinliği 14 Haziran günü Türkiye saati ile sabah 03.30’da gerçekleşecek. PlayStation resmi YouTube kanalından canlı yayınlanacak etkinlikte The Last Guardian, Detroit: Become Human ve Horizon Zero Dawn oyunlarının tanıtılması bekleniyor. Yazılım odaklı bazı güncellemelerin duyurulması da beklentiler arasında ancak Sony tarafından daha önce doğrulanan 4K destekli PlayStation 4.5’in bu etkinlikte yer almayacağı belirtiliyor. Bakalım E3’te Sony rüzgarı nasıl esecek?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0