• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Resident Evil Söylentileri Güçleniyor

Yeni Resident Evil Söylentileri Güçleniyor

0
0
0
0
0
Yeni Resident Evil Söylentileri Güçleniyor
Capcom tarafından geliştirilen ve son zamanlarda biraz cılkı çıkan oyun serisi Resident Evil'ın yeni oyununun çıkacağına neredeyse kesin gözü ile bakılıyor.
Capcom tarafından geliştirilen ve son zamanlarda biraz cılkı çıkan oyun serisi Resident Evil'ın yeni oyununun çıkacağına neredeyse kesin gözü ile bakılıyor (sadece bir oyun değil yeni nesilde 2-3 tane yeni Resident Evil oyunu görürüz muhakak). İşin aslında Playstation 1'de yer alan Resident Evil oyunları gerçekten çok başarılıydı. Ancak üst üste çıkan oyunlardan sonra hali ile hikaye de epeyce uzadı ve çıkmaza girdi. Capcom'da bundan faydalanarak daha da fazla Resident Evil oyunu çıkarmayı planlayacaktır ve seriyi uzatabildiği kadar uzatıp Resident Evil serisinin ekmeğini yemeye çalışacak. 

Hal böyle olunca da yeni bir Resident Evil oyununa kesin gözü ile bakılıyor ve bu konu ile ilgili ciddi söylentiler de var. Bu söylentilere ilk kez resmi bir açıklama eşlik etti. İşin aslında bu resmi açıklama Resident Evil ile ilgili değildi ancak Capcom'un önde gelen isimlerinden biri Capcom firmasının E3 fuarında yeni geliştirdikleri yeni nesil konsollara özel bir oyunu tanıtacaklarını duyurdu. Şu ana kadar bildiğimiz kadarı ile Capcom yeni nesil için hiç bir oyun geliştirmiyordu. Genel olarak bakacak olursak en kuvvetli adayların Street Fighter ve Resident Evil olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Capcom'un henüz Street Fighter serisinin  yeni nesile yapacak bütçesinin olmadığını söylediğini düşünürsek en kuvvetli adayın Resident Evil ile ilgili bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Ancak tabi ki bu bir tahminden öteye gitmeyecektir ve muhtemelen Capcom firması E3 fuarına kadar hangi oyunu tanıtacağı ile ilgili bir açıklama yapmayıp merak uyandırmayı hedefleyecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0