Star Wars Hayranlarına Müjde: EA, 3 Yeni Star Wars Oyunu için Harıl Harıl Çalışıyor!

0
0
0
0
0
Efsane tüm hızıyla devam ederken EA'dan Star Wars hayranlarını sevindirici açıklamalar geldi. Star Wars oyun yapım haklarını elinde tutan şirket 3 yeni oyun için çalıştıklarını duyurdu.
E3 2016 oyun fuarı öncesinde oyun severleri sevindirecek bir haber de Electronic Arts’tan geldi. Star Wars serisinin video oyun haklarını elinde bulunduran şirket 3 yeni Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı.

 Yeni Star Wars Oyunlarının En Önemli Özelliği Ne Olacak?

Sıkı oyun takipçileri hatırlayacaktır, geçtiğimiz yılı tek bir Star Wars oyunu ile kapatan EA, sadece çok oyuncu modu bulunan "Star Wars: Battlefront"u satışa sunmuştu. Gelen son bilgiler ise hazırlanan yeni oyunlardan bazılarının "hikaye temelli" (hikaye üzerinden ilerleyen) olduğu yönünde. Yani, Star Wars hayranlarını sadece görsel bir şölen değil aynı zamanda heyecan dolu bir öykü akışı da bekliyor diyebiliriz.

 Oyunlarda Hangi Şirketlerin İmzası Var?

Üzerinde çalışılan yeni oyunların arkasında ise önceki oyunlardan tanıdığımız DICE, Motive, Visceral, Respawn gibi ünlü stüdyolar bulunuyor. Gelecek oyunlar ile ilgili konuşan Motive Studios Genel Müdürü Jade Raymond “Oyuncularımızı dinliyoruz ve onların istediği gibi oyunlara daha fazla içerik dahil ediyoruz.” şekilde düşüncelerini belirtti. Yeni oyunlarından herhangi bir detay ya da oyun için görüntü ise henüz yok. Bakalım EA’nın yeni Star Wars oyunları, oyun severleri memnun edecek mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0