• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Tomb Raider Filminin Lara Croft'u Belli Oldu!

Yeni Tomb Raider Filminin Lara Croft'u Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Tomb Raider oyununun yeni filmi için prodüksiyon öncesi çalışmalar başladı. Gelecek filmde Lara Croft'u canlandıracak isim belli oldu.
Tomb Raider’ın yeni sinema filmi için ön hazırlıklar başladı. Henüz ismi ve senaryosu hakkında detaylı bir bilgi olmayan yapımın oyuncu kadrosu belirleniyor. Bu süreçte en önemli karar, oyunun ve dolayısıyla filmin baş rol oyuncusunun kim olacağı konusuydu. Bir süredir sinema çevrelerinde dolaşan iddialar kesinleşti ve Lara Croft’u son dönemin başarılı ismi Alicia Vikander’in canlandıracağı açıklandı.

 Alica Vikander'i Hangi Filmlerden Tanıyoruz?

Güzel yıldızı isminden tanıyamadıysanız, geçtiğimiz yılın iki başarılı yapımı belki size yardımcı olabilir. Bilim kurgu türünde adından söz ettiren Ex Machina ve başarılı bir drama olan The Danish Girl filmlerinde yer alan Alicia Vikander,  bu yıl "en iyi yardımcı kadın oyuncu" dalında Oscar’ın da sahibi olmuştu. Oyuncunun güzelliği ve yeteneği Lara Croft rolünün üstesinden gelebilecek düzeyde. 2001 yapımı  "Lara Croft: Tomb Raider" filminde ana karakteri ünlü isim Angelina Julie canlandırmış ve rolünün hakkını fazlasıyla vermişti. Umarım Alicia Vikander de bu role yakışır ve başarılı bir iş ortaya çıkar.  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0