Yılın En Merak Edilen Oyunlarından Quantum Break İçin Nirvanalı Fragman Geldi!

0
0
0
0
0
2016 yılında gelecek en merak edilen oyunlarından biri olan Quantum Break için Nirvana'nın Come As You Are parçasının kullanıldığı bir fragman yayınlandı.
Komsol tarafından Xbox One'a özel, aynı zamanda da PC'ye gelecek olan bu yılın en merak edilen oyunlarından olan Quantum Break için yeni bir fragman geldi. Sinematik şeklinde hazırlanmış ve en güzel detayının Nirvana'nın en sevilen parçalarından olan Come As You Are şarkısının kullanılması olan fragman oyun hakkında detayları bizlere aktarıyor.

Max Payne ve Alan Wake gibi efsane serilerin yapımcısı Remedy Entertainment tarafından çıkarılacak olan yapım. E3 ve Gamescom gibi önemli oyun fuarlarında da gözdelerden biri olması, oyun yapısı ve farklılığıyla dikkat çekmişti.Görüntü kalitesi olarak oldukça iyi olan, zaman bükme özelliğiyle farklılık yaratacak olan Quantum Break oyunu bu sefer oyun tarihine Jack Joyce isimli yeni bir kahramanı kazandıracak. 

5 Nisan 2016'da piyasaya çıkacak olan oyun zaman yolcuğunda oluşan sorunlar sonrasında bu özelliklerini kazanan 3 elemanı konu alacak ve adamların ne denli sağlam hazırlık yaptığını ise CERN'de çalışmış olan bir teorik fizikçiden danışmanlık alarak hazırladıklarını belirtmiş olalım.

Şimdi ise güzel hazırlanan fragmana geçiyoruz, iyi seyirler;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0