• Anasayfa
  • Oyun
  • YouTube da Geleceğin Sanal Gerçeklikte Olduğunu Düşünüyor!

YouTube da Geleceğin Sanal Gerçeklikte Olduğunu Düşünüyor!

0
0
0
0
0
2016'ya hızlı bir giriş yapan sanal gerçeklik sektörüne YouTube'dan da destek geldi. yöneticilerden Kyncl'a göre gelecek artık sanal gerçekliğin olacak.
Oculus Rift, Samsung Galaxy VR, Google Cardboard, HTC Vive Pre, PlayStation VR, Zeiss VR One ve birçok farklı sanal gerçeklik gözlükleriyle gittikçe gelişen bu sektör, aynı zamanda Microsoft HoloLens gibi holograma da kaymaya başladı. Ancak sizi gerek işinizde gerekse oyun içine alarak daha gerçekçi ve sizi daha çok oyuna bağlayarak eğlenmenizi sağlayacak bu teknoloji geleceğin teknoojisi olarak gösteriliyor.

İlerleyen zamanlarda sinema, sağlık gibi birçok sektöre de gelmesi beklenen bu teknoloji için YouTube'dan da destek geldi. Geleceğin teknolojisi olduğunu kabul eden YouTube Finansal Yöneticisi Robert Kyncl, 360 derece, 3D video gibi gelişmelerin ardınan artık geleceğin bu teknolojilerin daha kapsamlısı ve direkt olarak kullanıcıyla etkileşim sağlayacak sanal gerçeklik olduğunu belirtiyor.Her nasıl bizim nesillerimiz bilgisayarla tanışan nesil ve anne babalar bu noktada biraz geride gibi olsa da özellikle bizlerin anne baba olduktan sonra çocuğun bilgisayar alacak yaşa gelmesiyle sanal gerçeklik artık herkesin ulaşabileceği bir noktaya geleceğini düşünüyorum. 3D, Imax gibi teknolojiler yerine direkt olarak bu tarz videoların olacağını ve Oculus Rift gibi gözlükler takarak takip edeceğimiz zamanlar uzak değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0