• Anasayfa
  • Oyun
  • YouTube’dan Oyun Odaklı Uygulama: YouTube Gaming

YouTube’dan Oyun Odaklı Uygulama: YouTube Gaming

1
0
0
0
0
YouTube, oyuncular için özel olarak geliştirdiği ve şu an için test aşamasında olan mobil uygulaması YouTube Gaming’i duyurdu.
YouTube, E3 etkinliğini canlı olarak yayınladığı ‘Gaming’ kanalını devreye sokmuş ve kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmüştü. YouTube’un bu hamlesi, şirketin yavaş yavaş oyun sektörüne girmek istediğine dair yorumların yapılmasına neden olmuştu. Son olarak oyuncular için duyurulan YouTube Gaming uygulamasıyla da niyetlerini tam olarak belli ettiler.

Bir canlı yayın uygulaması olan YouTube Gaming’te (şu an için canlı yayın özelliği bulunmuyor fakat yakın bir zamanda güncelleme geldiğinde canlı yayın özelliği de eklenecek) oyuncular kendi aralarında sohbet edip canlı yayın yapabiliyor. Bunun dışında favori oyunlarını takip ederek kişisel değerlendirmelerini yapabiliyorlar. Bariz bir şekilde Twitch’in tahtına oturmak için yapılan bu uygulama, YouTube Gaming Creator 0.6.2.0 Preview sürümüyle şu an için Android platformunda APK olarak indirilebilir durumda.Aranızda ‘Dur bakim nasıl bir şeymiş’ diyenler varsa oyunun Android için APK dosyasını şuradan indirebilirler.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0