• Anasayfa
  • Oyun
  • Zamanında İptal Edilmiş Daredevil Oyununun Videosu

Zamanında İptal Edilmiş Daredevil Oyununun Videosu

0
0
0
0
0
Şimdilerde Nertflix'te ortalığın tozunu attıran Daredevil, zamanında open-world bir oyuna 
Çizgi romanda altın çağını yaşayan Marvel, o zamanların belki de binlerce katını şu son birkaç senedir beyaz perdede yaşamakta. Ancak, Marvel Sinematik Evreni ile adeta beyaz perdenin tek başına hakimi olan Marvel, bulunduğu yerlere pek de kolay gelmedi diyebiliriz.

Zira Marvel Sinematik Evreni'nin temelini atan Iron Man filminden önce Marvel yapımı filmler pek de izlenecek filmler değildi dersek yanlış olmaz. İşte onlardan biri de şimdilerde Batman performansı ile tozu dumana katan Ben Affleck'in başrolünde olduğu Daredevil filmi. Film tam anlamıyla vasat bir filmdi, o kısma hiç değinmiyoruz. İşte o filmden bir sene önce Marvel, Daredevil'ın 'open-world' tarzında bir oyununu çıkarmak için kollarını sıvamış ve o zamanlarda PS2 platformuna gelmesi beklenen oyunun duyurusu bile yapılmıştı.Fakat Frank Miller'ın efsane Daredevil serisi ''Daredevil: The Man Without Fear''dan esinlenilerek yapılan ve aynı ismi taşıyan oyun, çeşitli sebeplerden ötürü sadece tanıtımı ile kalmıştı. 2002 yılında oyunun duyurusu yapılmış, 2003 yılında film vizyona girmiş ve 2004 yılında çıkması planlanan oyunun iptal edildiği duyurulmuştu. Tabi bu iptal kararının arkasındaki sebep tam olarak bilinmez ancak, seyircinin filmi sevmemesi, olumsuz eleştirilerin ciddi boyutlara ulaşması, muhtemelen oyunun yapımcılarının da gözünü korkutmuş. İşte o oyunun oynanış videosuna kısa bir bakış (yıl 2002, o yüzden çok da büyük bir beklentiniz olmasın).
 
Daredevil'ın bu oyunun iptal olmasının ardından Marvel açısından ilk 'open-world' şeklindeki süper kahraman oyunu Spider Man oldu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0