• Anasayfa
  • Oyun
  • ZRRO Oyun Konsolu Dokunmatik Kontrolcüsüyle Birlikte Geliyor

ZRRO Oyun Konsolu Dokunmatik Kontrolcüsüyle Birlikte Geliyor

0
0
0
0
0
Piyasada bulunan birçok Andriod işletim sistemine sahip oyun konsolu, az miktardaki oyun sayıları veya standart kontrolcüleri nedeniyle kullanıcıların üzerinde istenilen etkiyi yaratamıyor. Bu soruna bir çözüm getirmeyi hedefleyen Ori Rimon ve tayfası, geliştirdikleri Android tabanlı oyun konsolu ZRRO ile kullanıcılara maksimum performans sağlamayı hedefliyor.
Piyasada bulunan birçok Andriod işletim sistemine sahip oyun konsolu, az miktardaki oyun sayıları veya standart kontrolcüleri nedeniyle kullanıcıların üzerinde istenilen etkiyi yaratamıyor. Bu soruna bir çözüm getirmeyi hedefleyen Ori Rimon ve tayfası, geliştirdikleri Android tabanlı oyun konsolu ZRRO ile kullanıcılara maksimum performans sağlamayı hedefliyor.

Android 4.4. işletim sistemine sahip olan konsol standart televizyonlara HDMI v1.4a üzerinden bağlanabiliyor. Dört çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemcisi, Wi-Fi ve Bluetooth özelliği, Octo-Core Mali-450 grafik birimi, 16 GB dahili hafıza (SD kart ile 32 GB'a kadar arttırılabiliyor), 2GB DDR3 RAM ise ZRRO’nun öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Google Play Store bünyesindeki 1 milyondan fazla oyunu çalıştırabilen konsolun kontrolcüsü ise diğerlerinden farklı olarak dokunmatik özelliği ile geliyor. Bu özellik parmak hareketlerini dokunmatik yüzeyin 1.2-inç üzerinden başlayarak algılıyor ve parmakların konumunu direkt olarak televizyona yansıtarak daha rahat bir kullanım sağlıyor. Kickstarter üzerinden destek bekleyen konsol 200.000 dolara ulaşmayı hedefliyor. Eğer bu konsola sahip olmak isterseniz 150 dolar bağış yapmanız gerekiyor. 2015 Eylül ayında kullanıcıların sahip olabileceği ZRRO hakkındaki ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0