Zula’nın Açık Betası Geliyor

3
1
0
0
0
Türkiye’de Madbyte Games tarafından geliştirilmiş olan ve Lokum Games tarafından yayınlanan ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu “Zula”nın heyecan ve merak içinde beklenen Açık Betası geliyor. 
Türkiye’de Madbyte Games tarafından geliştirilmiş olan ve Lokum Games tarafından yayınlanan ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu “Zula”nın heyecan ve merak içinde beklenen Açık Betası geliyor. 

Kapalı Betanın son bulmasının ardından başlanan geliştirme sürecinin sonuna gelen “Zula22 Şubat Pazar günü kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFFS ünvanını kazanan Zula, 2 Ekim’de başlayan Kapalı Beta sürecini tamamladıktan sonra geliştirme sürecine girmişti. Bu geliştirme sürecinin bitiminden hemen sonra Açık Beta testlerine başlama kararı alan ekip, bu süreçte destek veren oyucularını da unutmadı.Kapalı Beta süresince oyuna kayıt olmuş tüm kullanıcılar Zula Açık Beta’ya diğer kullanıcılardan 2 gün önce yani 20 Şubat tarihinde başlama avantajını yakalamış durumda.Erken başlama avantajının yanında sadece KBT katılımcılarına özel Atmaca bıçağı ve KBT simgeleri kullanıcılara hediye edilecek. Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula’nın Açık Beta sürecine katılmak için www.zulaoyun.com adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.
 
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0