• Anasayfa
  • Oyun
  • Zynga, Yeni Oyunu Dawn of Titans’ı Duyurdu

Zynga, Yeni Oyunu Dawn of Titans’ı Duyurdu

0
0
0
0
0
​Zynga, 2014 yılında satın aldığı NaturalMotion oyun stüdyosu ile birlikte çalışarak yaptığı ilk oyun olan Dawn of Titans’ı duyurdu.
Zynga, 2014 yılında satın aldığı NaturalMotion oyun stüdyosu ile birlikte çalışarak yaptığı ilk oyun olan Dawn of Titans’ı duyurdu.

Zynga, bu sefer alışılmışın dışına çıkarak bir savaş oyunu üretti. Aksiyon/Strateji kurgusu üzerinde yapılan oyun, Zynga’nın artık farklı kategorilerde de oyun yapmaya başlaması olarak açıklanabilir.

Zynga, yayınladığı blog yazısında, gerçek oyunculara “wow” dedirtecek bir deneyimi yaşatacaklarını belirterek “World of Warcraft”a gönderme yapmış. 

Zynga, oyunu son teknolojileri kullanarak daha gerçekçi hale getirmeye çalışmış. Dokunmatik ekranda parmaklarınızla gerçek zamanlı olarak yönetebileceğiniz oyun, oyuncuların büyük ordularla epik savaşlar yaşaması deneyimini sunuyor.Epik savaş sahneleri dışında ağaçlar, şelale gibi doğal ortamların olduğu oyun, birçok stratejinin oluşturulması için oyuncuların beyin fırtınası yapmasını sağlayacak.

527 milyon dolar karşılığında satın alınan NaturalMotion ile birlikte üretilen ilk oyun olan Dawn of Titans’ın çıkış tarihi henüz netlik kazanmadı.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0