Oyunun Silahları ve Hareketleriyle Tanıştığımız RAGE 2'nin Tanıtım Videosu Yayımlandı

18
5
2
1
0
Bethesda, RAGE 2 oyununda kullanabileceğimiz silahların ve yapabileceğimiz hareketlerin sergilendiği bir oynanış videosu yayınladı. Oyuncular bu oyunda engeller oluşturabilecek, düşmanlarını ezebilecek, girdaplar oluşturabilecek ve düşmanlarını tam anlamıyla itip kakabilecekler.

RAGE oyunu, adı üstünde bir oyun olarak öne çıkıyor. Oyundaki amacımız çılgınca aksiyona doymak, envai çeşit silah ve çeşitli hareketlerle herkesin canına ot tıkamayı yaratıcı hale getirmek idi. Şimdi serinin ikinci oyunu geliyor.

RAGE 2, id Software ve Avalanche Studios tarafından geliştiriliyor. Oyunun geliştiricileri, yükleme ekranı olmayan açık dünyada araçlarla savaşabildiğimiz, silahlarımızı geliştirebildiğimiz, birinci kişi kamerasından aksiyonun tadını çıkarmaya devam ettiğimiz bir oyun vaat ediyor.

RAGE 2’de oyuncular olarak çorak toprakların son koruyucusu Walker rolünü üstleniyoruz. Bir oyunda bir yerde çorak topraklar diye nitelenen bir bölge varsa, orada çeşitli şiddet eğilimlerine sahip kötü amaçlı organizasyonlar da vardır. Biz de çeşitli silahlarımızı ve özel Nanotrite yeteneklerimizi kullanarak bu oluşumların kökünü kazıyor, devasa mutantları dövüyor ve The Authority’nin baskıcı kurallarına karşı geliyoruz.

Oyunun 14 Mayıs’ta piyasaya çıkması planlanıyor, oynanış videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.dsogaming.com/videotrailer-news/new-rage-2-trailer-showcases-the-games-weapons-and-abilities/
18
5
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
18
5
2
1
0