• Anasayfa
  • PANASONIC
  • Panasonic’in 4K Kavisli TV’leri Firefox İşletim Sistemiyle Geliyor!

Panasonic’in 4K Kavisli TV’leri Firefox İşletim Sistemiyle Geliyor!

0
0
0
0
0
Panasonic yeni televizyonlarını tanıttı. Şirketin bu yıl piyasaya süreceği 4K UHD LED VIERA TV ailesinin yeni üyeleri Firefox OS işletim sistemini beraberinde getiriyor.
Panasonic yeni televizyonlarını tanıttı. Şirketin bu yıl piyasaya süreceği 4K UHD LED VIERA TV ailesinin yeni üyeleri Firefox OS işletim sistemini beraberinde getiriyor.

Samsung’un Tizen’li, LG’nin webOS’li televizyonlarının meydana çıkmasının ardından Panasonic’de bu platforma adımını attı.

Tüm modellerde 4K UHD çözünürlük değerinin kullanıldığı televizyonlar, 40 – 65 inç aralığında değişen farklı boyut ölçüleriyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Ailenin CR850 ve CR730 modelleri Panasonic’in ilk 4K kavisli televizyonları olma ünvanını taşımakta.Ailenin en güçlü üyelerinden olan CR850’de Local Dimming Pro, Super Bright Panel teknolojisi ve çift HD alıcı yer alıyor. Home Screen 2.0 arayüzüne yer veren televizyonlarda Panasonic’in 4K Pro görüntü motoru kullanılmakta. Bu motor aracılığıyla televizyonların sinema kalitesinde bir deneyim yaşatacağı söyleniyor.Panasonic, henüz yeni akıllı televizyonların piyasaya çıkış tarihini ve satış fiyatını açıklamadı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0